0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (2,221 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar benim 4 buçuk yaşında kızım var iki gün önce eltim geldi kalmaya bize onunda 4 yaşında kızı var çocuklarımız genel anlamda iyi anlaşıyor ama arada kızı kızıma biseyler söylüyordu benim kızım ise sadece her defasında ağladı kendini savunmadi onun her defasında ağlaması beni com üzdü konuştum kaç kez ama ağlamaktan başka bir şey yapmadı bu durumu da ne yapabilirim kendisini savunmasını cevap vermesini istiyorum kızım anaokuluna da gidiyor öğretmeni arada ağlıyor ama genel olarak iyi dedi bana yardımcı olursanız sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
(2,380 puan) tarafından

Minnoşum ya akran zorbalığı oluyor olul çağında ama hızınıza ne kadar değerli olduğunu ve başkalarının fikirlerinin veya söylediklerinin çok önemli olmadığını değerinden hiç bir şey kaybetmediğini güzel bir dille anlatabilirsin 

(2,221 puan) tarafından
Anlattım canm anlatmayada devam edicem ama bu şekilde devam ederse diye çok korkuyorum
(2,380 puan) tarafından
Bende ağlarım hemen üzülürüm :) minnoşum bir kalbi var bir anda olmaz zaten ama sürekli anlat hissettir :) çocuklar gerçek sevgi görünce dışarıdaki yalan sevgiye kanmazlar :) güzel kalbinden öpüyorum miniğin ama karşı tarafı da uyar
(2,221 puan) tarafından
Uyardım canm anneside uyardı ama dinlemdi bile
-Reklam-
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Acaba cocugunzda travma yaraticak bi durummu oldu mesela benm kizim kendini savunan lafiyla olsun eliyle olsn kendjni ezdrmezdi asla bi gun annemdeyken abimin karisi ben yokken iste kizi var aysima iste aysimaya bidaha dokunur bagirirsan senj doverim demis kizim ondan sonra cok icine kapanik olmustu asamamistk travma olusmus cocukta abimin karisimadq cok  kizdm kacgalar etmistm ama bi cocukta kaldi okulda bile biri bisj desin asla kemdinj koruyamiordu dovus sporlarina kadr gonderdm ama yok asla asamadik suan 9yasinda ve daha yeni yeni kendine gelmeye basladj kendjnj korumaya basladi cok zor gervekten desetgnzi asla birakmayn oda bunu farketsn toparlamasi cok zor cunku

İlgili bir soru bulunamadı

381,797 soru

11,430,276 cevap

34,990 kullanıcı

...