0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşına yeni girdi.. Çok az kelime var cümle kuramıyor. Çok hareletli, herşeye çok meraklı. 4 5 yaş puzzle yapar. Bol bol kitap okutmaya başladı. Sayı saymayı biliyor. Birşeyden kaçtane var sayarak söyleyebiliyor. Ve başka şeyler. .. Doktorumuz çok zeki çocuk onunki genetik diyor konuştuğunda daha sustamayacaksın diyor. Daha geçen gün akrabamız konuşamıyor diye teste soktu. Zekasında sorun mu var diye çocuklara bu zorbalık nedir. Çocuğum ona tavırlı davrandı istemedi onu. Yapılanı, konuşlanı çok iyi anlıyor ve bu durumu yaşamasına çok üzüldüm.

6 Cevaplar

+1 oy
(163 puan) tarafından
Keşke kendi olmayan beynini de test etse . Kafana takma elbette konuşacak 
-Reklam-
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Benimde oglum 5 nisanda 3 yaşını doldurdu 2 li 3 cümle kuruyor ama senin oglun gibi oyle herseyi anlamiyor her cocuk farkli işte . Benim buyuk oglumada bu zorbalığı yaptılar seni oyle iyi anliyorum ki..
0 oy
(1,420 puan) tarafından
Benim kızımda 3 yaşında aynı şekilde cümle kurmuyor kelimeler yarım cikiyor dili dönmüyor herkes bişe diyor bu kız nke konuşamıyor felan kimseye fırsat vermiyorum ben anlıyorum yeter diyorum kimse benim cocuguumu uzemez anlıyor çünkü artık kimene ya kavga edesim geliyor bazen
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Peki sen o akrabani ev testine sokup kapının yerini öğrettin mi 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Bak canm doktrn kotu bisi demedyse hic kafaya takip uzulme demek gec konuscak mumkun oldukca ayni yas gruplarinin arasina sokmaya calis egitici sarkilar soyleyin birlkte surekli konusamasada onunla sohbet et birakma konusjr bazi cocuklar gec konkonusm.etme
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Tv telefon çok izliyorsa konuşmasını etkiler 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 794 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde NSYhO (366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 260 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.