0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (426 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrason için git dedi doktor ama içime Bi korku düştü acaba Bi sıkıntımı var

12 Cevaplar

0 oy
(429 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrason zamanı gelince (18/22  hafta arası) perinatolojiye her gebe yönlendiriliyor. 
(426 puan) tarafından
16 haftalığım canım
(429 puan) tarafından
Tamam günün geçmeden perinatolojiye randevu almaya bak.
(426 puan) tarafından
Randevu Almak imkansız gibi Bişy
(44 puan) tarafından
Bana dooktor birşey demedi 17 yim. 20. Haftada tekrar gidicem ozaman dermi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(8,404 puan) tarafından

Haftan kaç canım normalde ayrıntılı ultrason zamani ise normal.

Aksi halde perinatoloji riskli gebelik takibi yapıyor.
(426 puan) tarafından
16 haftadayım
0 oy
(1,398 puan) tarafından

doktorum göndermedi beni 

0 oy
(6,462 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrason için tüm hamileleri yönlendiriyor ama perinatoloji riskli gebelik bölümü normalde. Ama belki ayrıntılı da o bölüm yapıyordur her hastanenin ayrı bölümü olmuyor sonuçta.
(426 puan) tarafından
İnillaj öyledir
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrason için gönderiyorlr sıra bulmama bak yoksa da özele git bak canm 
0 oy
(6,052 puan) tarafından
Ben iki gebelik geçirdim hiç gitmedim o bölüme 
0 oy
(896 puan) tarafından
İki bebeğimdede hiç gitmedim oraya 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Yok kuzum ayrıntılı ultrasonu smdi sehir hastaneside yapyor o yüzden yönlendirme yapmış istersen sen tabi ozelede kendin gidebilirsin perinatoloji dedikleri yer de bir oda değişik bir yeri yok korkulacak bişey değil aynı usg olan bir oda  ama imkanın varsa ben şehir hastanesinin detaylisini tavsiye etmem özelde daha iyi sonuc alırsın içeri giren 20 dk olmadan çıkıyor hiç resim falan verilmiyo ama özel öyle değil benmki 1 saat bebeğin heryerine bakmıştı renkli resim vermişti 
(426 puan) tarafından
Özelde fiyat nedir acaba
(2,443 puan) tarafından
Benm bebeğim doğdu canım ben gecen sene 1100e yaptırmıştım iyi bir uzmana her hastane klinig farklı tabi
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Ben en başından hep o bölüme gidiyorum riskli gebelik olduğum için ama ayrıntılı ultrasonada onlar bakıyor ondan yönlendirmiştir.
(426 puan) tarafından
Senin neden riskli
0 oy
(869 puan) tarafından
Ben 11 haftalıkken gittim. Riskli gebelikte değildi. 
(426 puan) tarafından
Ne için gittin
(869 puan) tarafından
Ikili tarama testi için gittim. Hicbir problemde çıkmadı
0 oy
(602 puan) tarafından
Canım bazı hastanelerde radyoloji bölümü olur. Detaylı ultrason orada yapılır. Bazı hastanelerde de ki bu genelde üniversite hastanelerinde olur perinatoloji bölümü olur. Orada detaylı ultrason yapılır. Eğer daha öncesinde geceliğine dair bir risk yoktuysa detaylı ultrason için yönlendirmiştir. Sen randevu al biranönce çünkü genelde yoğun olur.
(426 puan) tarafından
Randevu almak imkansız kaç gündür uğraşıyorum özel hastaneler de çok pahalı
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Evet iki gebeligimde de doktor yönlendirdi beni de ayrıntılı ultrason için 
(426 puan) tarafından
İyi çok şükür bende tedirgin oldum acaba bişymi var diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizginhavin (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (98 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...