0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,010 puan) tarafından

image

image

**** olmuştuk vücudumuz geçti sonra ayağının altında birkaç parça **** gibi çıktı sonra büyük bu şekilde oldu ben egzamaya benzettim biraz ne iyi gelir ne eder özel hastaneye götüreceğim Ama eğer siz bildiğiniz varsa fikir danışmak istedim

5 Cevaplar

0 oy
(531 puan) tarafından
Bilgim yok ama çok geç kalmadan hastaneye görünmesi şart. Bende de vardı egzama doktor şampuan ile krem verdi kısa sürede geçirdi. Şimdi nasıl kaşınıyordur kıyamam kuzuya . Geçmiş olsun. 
-Reklam-
0 oy
(2,495 puan) tarafından
El ayak hastalığına benziyor canım bu geçmiş olsun ateşlenme falan oldu mu son zamanda 
(1,010 puan) tarafından
Şu an ateşli biz de grip biz ondan olabilir
(2,495 puan) tarafından
Eğer ateş varsa el ayak hastalığı olabilir canim ondan sonra kabardiysa eğer
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Ayy kıyamam hiç bekleme hastaneye kos bence. Çok geçmiş olsun kuzuma
0 oy
(88 puan) tarafından
Benim de oğlumun atopik egzamasi bu civarlar da başlamıştı ama genelde bilek içleri diz içleri kulak arkalarında başlar. Yani oğlum şu an5 yaşında alerjisi çok çok yüksek düzeylerde ve bir sürü ilaç ve krem kullanıyor ona rağmen ayaklarının altı ya da üstü böyle olmaz genelde eklem bölgeleri oluyor. Bahar mevsiminde kasintilari çok artınca sırtına vuruyor. Bu el ayak hastalığı olabilir bildiğim kadarıyla bulaşıcı. Bir an önce bir çocuk doktoru görse daha iyi olur 
0 oy
(8,533 puan) tarafından
El ayak hastalığına benzettim ya geç kalmadan doktora gotur çok küçük;( 

Geçmiş olsun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 524 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Busraaras1409 (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melek06 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

382,274 soru

11,445,432 cevap

35,016 kullanıcı

...