0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Kullandığınızın linkini falan verirmisiniz nasıl kullanıyorsunuz evde almak kolay oluyormu ve kıl yönleri falan onemlimi anlatirmisiniz

9 Cevaplar

0 oy
(16,099 puan) tarafından
Uğraştırıcı ya onu alacağına bır epilator al. Ben agdadan epilatore geçtim isim daha çabuk bitiyor 
(175 puan) tarafından
Ay bilemedim onu hiç düşünmemiştim her ay kuaföre 670 vermek çok saçma gelmeye başladı artık nasıl kullaniyosun
(16,099 puan) tarafından
Ben kartuş ağda kullanıyordum. Ayda 1 adet ağdan in yarısından fazlasını kullanıyordum diğer aya yetmiyordu. Yani yılda ortalama 9 10 adet kartuş ağda biterdi. E bunun bandı, ısıtması vs vs hep uğraştırıcı ve masrafliydi. 1 buçuk yıl önce agdanin tanesi 15 ti. Bende yılda 150 TL kartusa+ bandına 50 TL vereceğime biraz daha para ekler epilator alırım ömür boyu kullanırım dedim. Philips epilator aldım. 2 haftada bir seyrek seyrek çıkmaya başlayınca 5 dk da alıyorum makine ile
(4,293 puan) tarafından
her ay 670 mi kuafor ohaa:) e onu verecege lazere gt omurluk kurtul aylik daha bile ucuza gelir.
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Ben BİM'in agdasini alıyorum elle isinandan cart curt yapıştirip söküyorum  lazere gittigim için fazla yok zaten gitmeden oncede böyle aliyordum
(175 puan) tarafından
Lazer nasıl ise yariyormu
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Evet kullanıyorum cnm çokta memnunum 
0 oy
(3,741 puan) tarafından
Allah kahretsin o ağdayı. Acıyı tekrar hissettim. Bu posta akıl vermek için değil, ağdaya olan öfkemi kusmak için girdim. Yaktı beni mahvetti, sünnetli gibi gezdim günlerce. 
(2,761 puan) tarafından
Bikez daha hatırlayıp kahkaha attım ☺❤
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben ağda makinesi de aldım kullanamadım. Birisinin böyle ucu dönmedi ne yaptıysam diğeri boncuk ağda eritip kullanıyorsun. Ama onlarla uğraşması zahmetli epilasyon aletim de var evde onunla yapıyorum o daha kolay.
0 oy
(341 puan) tarafından
Hazir agda kullaniyorum ben makinada vardi arada yapiyodum ama hazir agdalar daha pratik geldi bana
0 oy
(124 puan) tarafından

Ben bu seti almşıtım canım,kullanıyorum memnunum sadece özel bölgeyi alamıyorum ona kuaföre gidiyorum ama geri kalan komple evde kendim alıyorum.

image

0 oy
(2,761 puan) tarafından
Boncuk agda makinam var isitmiyorum bile Epilator aldim çok daha kolay 
0 oy
(843 puan) tarafından
Ben vücuduma epilatör kullanıyorum Philips in çok memnunum ama özel bölgeye kullanılmıyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 316 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 440 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Renkkk (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
27 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...