0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar hemen anlatıyorum. Geçen yıl dış gebelik geçirdim ve sağ tüpüm alındı. Her ay dönüşümlü olarak bir sağdan bir soldan yumurtlama oluyor diye duymuştum. Sorum şu şimdi benim gebe kalmam için hangi taraftan yumurtladiğım önemli mi? Sağ tüpüm yok, sağdan veya soldan yumurtlama olduğunda tek tuple gebe kalabilir miyim?

5 Cevaplar

0 oy
(1,275 puan) tarafından
Gebe kalman için yumurta olsun yeter sağa sol fark etmez canım
(55 puan) tarafından
Valla umudum arttı teşekkür ederiiiimmmmm :*
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ovülasyon testi kullanmanı öneririm canm . Yumurtlamanı oradan görürsün hamile kalma oranın daha yükselmiş olur . Tek tüple hamile kalanlar var kuzum
(55 puan) tarafından
Evet evet ovulasyon testi aldım kullandım bu ay bakalım ay inşallah olmuştur ya dua eder misin bana...
(1,045 puan) tarafından
Yumurtlamayı gördünmü canm ? Ederim canm dua allah biran önce kucağını doldursn inşallah❤️
(55 puan) tarafından
Evet yakaladık yumurtlamayi bakalım bekliyorum şimdi adet günü gelince test yapacağım inşallah belli olur ama işte tek tüpüm olunca o biraz düşündürüyor beni
0 oy
(207 puan) tarafından
Tabıkı kalabilirsin zamanında yumurta dondurmuş birisi olarak rahatlıkla bunu söyleyebilirim yumurta büyütme ve çatlatma iğnelerine rağmen sol yumurtalıkta hıc büyüme olmadı sağ calısıyordu sadece ve hamıle kaldım ıkı çocuğum var 

Bır ay sağ bır ay sol olayını duymadım hiç bilgim yok
(55 puan) tarafından
Yaaa maşallah sağlıkla büyüsünler Rabbim sana bağışlasın :) çok teşekkür ederim cevabın için:)
(207 puan) tarafından
Âmin canım sanada bır an önce hayırlısıyla nasip etsın rabbım :)
(55 puan) tarafından
Ay amin inşallah kardeşim:) hem akli hem vücudu hem ruhu sağlıklı bir evlat inşallah:)
(207 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Farketmez yumurtan var sonuçta değerlendir sen olur neden olmasın Rabbim müsade versin yeterki
(55 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun gücümüzün yeteceğini birsey değil Rabbim olacak derse oluyor :) teşekkür ederim cevabın için:)
0 oy
(15,306 puan) tarafından
Bilgim yok post yukari 
(55 puan) tarafından
:) teşekkür ederim:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 539 göst.
16 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 512 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde aysenin annesi 125 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 527 göst.
14 Nisan 2020 Aile kategorisinde Nevruz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı

...