0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (876 puan) tarafından
Ya kızlar yaklaşık 2 haftadır gece kafamı yatağa koyar koymaz sağ taraf burnum tıkanıyor tamamen nefes alamıyorum hiç ve bu aşırı rahatsızlık veriyor bana gündüz ayaktayken otururken bisey yok hasta da değilim aslında bahar alerjim var ama hiç böyle olmazdı birde çok afedersiniz burnum dolu da değil sanki etleri yapışıyor birbirine neden olur bilgisi olan varmi KBB ye randevu bulamıyorum 1 haftadır gitsem bile ne yapabilirler bilmiyorum hamileyim çünkü 

3 Cevaplar

0 oy
(823 puan) tarafından
Bende hamileyim canım benim de mevsimsel alerjim var hemde benim burnumda polipler var 22.haftadan beri burnum tıkanıyor nefes alamıyorum karnımda büyüdüğü için oluyor birazda galiba. Ben gittim KBB ye hamile olduğun için birşey veremem sana dedi ama tuzlu suyla veyahut burun yıkama kitiyle burnunu yıkayabilirsin dedi onu yaptıktan sonra iyi geldi gece yatmadan yapıyorum rahatladım
(876 puan) tarafından
Saol canm teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,050 puan) tarafından
Benmde hamilelikte oluyordu .. Burundaki damarla mi ne şişiyormus merak etme bı iki ay sonra geçer..Allah yardımcın olsun 
(876 puan) tarafından
Aminn saol canm
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Ben bı geçen Eylül'de bı de 3 ay önce falan bı grip oldum. İkisinde de herşey geçti. Ama senin dediğin gibi gece burun tıkanıklığı geçmedi. 40 gün sürdü. Hala gecmeyince aile hekimi antibiyotik yazdı. Ancak o şekilde geçti ikisinde de 
(876 puan) tarafından
Saol canm teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,852 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde _Melikeee_ (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 79 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,470 soru

11,475,729 cevap

35,083 kullanıcı

...