0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Taktim degisik durdu sanki yapamadim galiba :)

En usttekini yaptim.simdi.oldumu 

image

image

2 Cevaplar

+1 oy
(1,275 puan) tarafından
bunu sık kullanmanızı tavsiye etmiyorlar çünkü bunun içi hava sirkülasyonu yapmıyormuş ve içerisi çok sıcak oluyormuş özellikle yazın çocuk için zararlı olabilirmiş, illa örtmek istersen aşağıdaki hava kısmını daha çok açmanı tavsiye ederim, Ben de bir uzmanın videosunu da görmüştüm sana da Bilgi vermek istedim
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Yapamadın degik cnm örtü küçük gelmiş ilk aldığım örtü benimde öyleydi büyük boyunu alman gerekiyor ki yanlarında kapansın puset önünü tam kapatsin
(8,934 puan) tarafından
Bunu yazın kullanırsın hastaneye gittiginde Haa tabi yazın üstünü çok ortmede bebisin hava alma alanı kalsın... puset örtüsünü mağazada deneyip almak gerekiyor çünkü bazıları gerçek çok küçük.... anne eğer internetten aldıysan iade etme imknin varsa et mağazada deneyerek al internettekilerin çoğu böyle ne yazık ki
(132 puan) tarafından
Magazadan aldim 2 ay oldu denemek.aklima.gelmedi.pusette evde değildi dun takabildim elimde.kaldi.ortu artik :)
tarafından
Ah canım cikamiyirum işte dışarı çok kasiliyorum ben niyeyse a dan Z ye int almak zorunda kaldım bı çorap bile almadım gidip markete bile zor gidip geliyorum inanki
(8,934 puan) tarafından
Hastanede kullanırsın artık bunu :))))
(8,934 puan) tarafından
Internetten alacaksan mutlaka resimli yorumlara bak yanlarını tam kapalı olduğu örtüyü seçmeye çalış

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 350 göst.
22 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
19 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde H kuş (18 puan) tarafından soruldu

381,726 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...