0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (3,251 puan) tarafından

Gerçekten biz tarafda hiç kimsede görülmemiş bi durum bu:silly: Azerbaycanda yaşıyoruz. Burda hiç babalar doğuma girmez de.  Youtubede tanınmış doktorların sayfalarını dideklesen 1-2 anca görürsün 

Dün eşim doğuma girmek istediğini söyledi. Elinden tutar yanında olurum dedi.  Hiç böyle düşünmemiştim de. O ağrılı, sancılı halimle beni görmek istemesinide istemezdim açığı. Ama aynı zamanda çocukla aralarındakı bağ da güclenir diye düşünüyorum.  Doktoruma söylersem doktor razı olurmu onu da bilemiyorum ki. 

Kimler eşleriyle girdi doğuma. Nasıl geçti anlatın hele.:) sizler ne düşünüyorsunuz?:angel:

14 Cevaplar

0 oy
(119,506 puan) tarafından
benim esim girdi kan tuttugu halde girdi ve bayildi ☺️☺️☺️
durdu saatlerce bebek cikti adam gitti☺️☺️☺️ bem degilde ebe dr falam esimle ilgilendi
(1,266 puan) tarafından
Hahaha ayılıp anlayana kadar çocuk yaş atmıştır kız resmen
5 saat bekledi basimda defalarca alttan muayene ettiler gordu ebe suyu patlatirken fenalasmaya baslamisto ama iyi direndi bi ara basi gorundu ıkın ciksin falanda demisti cikarttim ama birden yere yigildi ☺️☺️☺️☺️
(1,266 puan) tarafından
Ahhaha işte dizilerde olmuyormuş sadece seninki de örnek olmuş kesin demiştir içinden aman nolacak ki diye görmüştür ne olduğunu
tecrube oldu ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Benim eşim kapıda bekledi doğdu sesini duyar duymaz geldi beni öyle görürse tiksinir diye düşündüm açıkçası ama sancı alnımda felan hep yanımdaydı
(3,251 puan) tarafından
Bende tiksinir diye düşünüyorum. Ama normalde bi yerim ağrısa herseyi yapar. Atesim gece çıksa düşene kadar uyumaz. Hemde kendisi istedi diye))
0 oy
(77 puan) tarafından
Dogum yapana kadar yanimdaydi gercekten cok motive oldu çünkü surekli oturuyodu arada bi kalkiyodum masaj yapiyo ama o oturunca sanciyi unutuyodum kiziyodum :D 
0 oy
(3,390 puan) tarafından
İlk doğumda son ana kadar yanımdaydı çıkardılar çocuk doğar doğmaz aldılar geri içeri 

İkinci doğumda oğlum ile evden gelene kadar çocuk doğmuştu 
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben sancı çekerken yanımdaydı ilkinde hep uyudu:). Doğum anında çıkardılar çatala alınca 
0 oy
(602 puan) tarafından
Senin adın neydi canım benim ya. Hatırladım ben seni. Hamile misinnnnnn
(3,251 puan) tarafından
Zeynep ben canım. Evet))) Allah isteyen herkese nasip etsinn
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Benim eşim girecekti suda yada normal dogursaydim ama acil sezeryan olduğu için izin vermediler
0 oy
(230 puan) tarafından
İkinci dogumumda girdi aslinda girmesini istemiyordum beni oyle gormesini ama doktorun yaklasimiyla mecburen girdi.. annem refakatcimdi ama beni oyle gorunce cok korktu ve sekeri firladi annem gidince doktor geldi senin refakatcin nerde dedi iyi degil indi dedim kocasini cagirin dedi ve getirtti :) muayene ederken perde arkasina almak şartıyla yanımda tuttular dogumdan sonra da hep yanimdaydi esimde bana karsi merhametliydi hatta bi ara konustuk seni oyle aci cekerken gorunce çok kötü oldum boyle bisey beklemiyodum dedi erkek beyni iste bu yuzden oldugunu dusunuyorum ki cocuklarimizla daha cok ilgili bana karşı da gayet ilgiliydi ama desenizki tekrar dogum yapiyorsun kocan gelsin sokmam yani hos değil bence
(230 puan) tarafından
Bide hepimiz tiksinir esler diye dusunuyoruz ama benim esim hic tiksinmedi altimdan ustumden temizledi resmen ve şöyle soyledi ben yatalak olsam sen bana bakmayacak misin yada agir bir kaza gecirsem yaralarimin pansumanina bakmayacak misin böyle düşündüğü icin cok sevindim gercekten cok mutlu oldum tiksinen erkek sevmiyordur da diyemem herkesin kaldirabilecegi birşey oldugunu dusunmuyorum esimle hic anlasamam ama Allah ondan razı olsun ki iki dogumumda da birinde lohusaligimda birinden dogumdan itibaren bebek gibi bakti bana
0 oy
(319 puan) tarafından

benim eşimde girdi doğuma, bebeklere baktikca hoşuna gidiyor iyiki girmişim doğumuna falan diyor. hatta kizimiz ilk bakişmasini babasiyla yapti sonra göbek bağini dr babasina kestirdi, oğlumuda ilk kucagina verdiler hepsi cok özel ve güzel anı kaldi <3

(3,251 puan) tarafından
Çok hoşşşş
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Benim eşim iki doğumda da yanımdaydı. Sancı çekerken elini tutacak ya da yumruklayacak birine ihtiyaç oluyo. Bu kişi de eş olur ancak☺️
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum ama istemezdim beni o şekilde görmesini zaten eşim hayatta gitmezdi kan tutuyo kendisini valla bayılır kalırdı. Bi kere pansuman yaptı bana bayılıyordu nerdeyse:D
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Benim eşim baştan sona yanımdaydı. İyiki de oldu. Onca saat tek başıma niye sancı çekeyim:)doğum anında da yanımdaydı. Tiksinir diyenler oluyor ama zaten başucunda bekledi ve örtü vardı direk görmüyor yani :)

0 oy
(262 puan) tarafından
Benim eşim girdi ilk doğumda sezeryan olduğu için kabul ettim normal doguma kesinlikle izin vermezdim ikincisi Cavit zamanıydı dr izin vermedi ztn
(262 puan) tarafından
Aman covid zamani
0 oy
(749 puan) tarafından

Benim eşim başından sonuna kadar yanımdaydı destek oluyor güzel oluyor :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 174 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ceylannn (42 puan) tarafından soruldu