0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kdkdkfkkfkfkvkvkvkkfkfmf nfmmfmckcmcmvkvkg

12 Cevaplar

+1 oy
(4,235 puan) tarafından
Dunden kalan yemekler veriyorum yada hazırlıyorum günün yemegını mesala bugün yemek var ama bunu pek yemezler sımdı yayla çorbası yapıcam 
-Reklam-
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Akşamdan yemek varsa onları ısıtirim yoksa ya tost yaparım ya  makarna yaparım ya da kısır 
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Canim valla ben corba veriyorum genelde patates varsa isitiyirum oyle yiyor bnmkide 1 buçuk yasinda
(1,212 puan) tarafından
Kızartma deyil haşlanmış sulusunu veriyom ayy kıyamam ben ona yogurt yesin
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Çorba yapıyorum genelde. 
0 oy
(13,119 puan) tarafından
kalan yemek varsa onu yediririm yoksa çorbalı ekmek 

makarna tarzı yediririm 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Corba ve yoğurt 
0 oy
(451 puan) tarafından
Her gün bende böyleyim. 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Benim kızım 2 buçuk yaşında, sabah 10da kahvaltı yaptı. Kavurmalı yumurta, 5 tane Murat bey peynirin burgu olanı yedi, 4 zeytin, yarım dilim tam buğday ekmeği ile birlikte kaymak yedi, lor peyniri yedi 1 kaşık, 1 tabak yoğurt yedi kahvaltısını tamamladı. Biraz önce 1 adet muz, 1 tabağa yakın kaju, fındık, Antep fıstığı, badem yedi. Birazdan 1 bardakda süt içer, genelde tatlı olursa tatlı yer. Mesela dün öğlen kazandibi ve 1 tabak çilek yemişti. Akşam yemeğinde ona mantar çorbası ve yanında gözleme yapacağım onu yiyecek. Akşam yatmadan bir şeyler atıştırıp yatar. Bizde 2 ana öğün 2 ara öğün olur. 3 tane ana öğün yapmıyoruz:)
(1,482 puan) tarafından
Aksam yatmadan ne yıyo kız valla maşallah ne güzel hep faydalı yiyecek yiyor çerez her gün mü veriyosun ?
(2,321 puan) tarafından
1 hafta durup 1 hafta veriyorum. Diğer haftada ceviz, kuru üzüm ve kuru meyve veriyorum hangisi denk gelirse. Kuru dut ve kutu elma seviyor. Elmayı yemez normalde kurusunu veriyorum bende. Sevmediği şeylerde var ben onları zorlamıyorum sevdiği şeylerden devam
(2,321 puan) tarafından
Akşamları da böyle tam tahıllı şeyler veriyorum. Meyve barları, pirinç patlagi filan yiyor. Arada abur cubur da veriyorum çok olmamak kaydıyla
(1,482 puan) tarafından
Maşşallah
0 oy
(580 puan) tarafından
Akşamdan yemek kaldıysa ki genelde kalıyor onu ısıtıyorum yiyoruz. Oğlum da 2 yaşında olacak 2 ay sonra başta çok seçiyordu eşim aşırı seçici ona çekecek sandım ama alıştırdım yiyor genelde Herseyi. Yoksa da akşam yemeğini erken yapıyorum ondan yediriyorum 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Aksamdan kalmis corba varsa isitir yediririm. Veya kolay bir corba sebze yemegi yaparim. Sadece birgun onceden kalmis tavuk yemegi  veya corba bunu yedirmem. Ornek olarak dunden  kiymali tarhana corbasi vardi onu yedirecegim uyaninca. Ama yemek yoksa kabak havuc yemegi, semizotu, mercimem corbssi,? Sehriye corbssi, yigurt, yayla corbasi , makarna, patates yemegi bu tarz seyler yapiyorum
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Akşamdan yemek varsa onu yer yoksa da çorba yaparım ya da kendi özel bir şey isterse yaparım canım
0 oy
(1,482 puan) tarafından
Çorba, makarna, krep , köfte , falan taze yaptım hep dünden kalan bişeyi yideremiyorum. Ama iştah sıfır yani zorla verrim 18 aylık 

İlgili bir soru bulunamadı

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,987 kullanıcı

...