0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından

Kızlar lojman mutfağı ne yapabilirim düşük bütçeli diğer yerler çok iyi Allah razı olsun güzel temiz bakmış ama mutfak hiç ama hiç içime sinmedi tahtalar su çekmiş öncelikle oradaki davlumbazı sökturcm dolapları çıkma vs. Nasıl halledeyim eşim zamanla diyorda ben yapamam ya içim almıyor dolapların üstüne ne olmuş bilmiyoruz gidip görmedim henüz ama orayida duvar kağıdı yapmışlar sokcem 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(13,209 puan) tarafından
Eltim yeniledi lojman mutfağını ama onun yerler parkeydi 

Tezgah ve tezgah arasını değiştirdi davlumbsz için yer yaptırdı bambaşka oldu mutfağı 

Dolapların da kulplarını değiştirdi 
(132 puan) tarafından
Doger yerler parke güzel temiz banyo lavabolar temiz bir tek mutfak  kötü cnm değiştirsemde içi dışı kötü göstermez ki
-Reklam-
0 oy
(391 puan) tarafından
Bende şimdi ev içi tadilata başlatıcam yeni ev aldık . Sağdan soldan uygun fiyat bulana kadar bir sürü adamlara sorduk soruşturduk benim ev biraz küçük olduğu için özel ölçü dolap yapılacak ama siz çıkma mutfak dolabı vs bulabilirsiniz bence 
0 oy
(11,512 puan) tarafından
Mümkünse sadece dolap kapaklarını değiştirebilirsiniz. Fayansalara yakiskanli folyo veya yapiskanli panel yapabilirsin trendyolda var ben yapışkanlı panel yapıştırdım memnunum. Lavabonun altindaki o rafin yerine yeni raf kestirebilirsin.

eğer yer fayanslarina bisi yapamam dersen hali sevdikten sonraacik kalan yerlere yapışkanlı Folyo yapabilirsin benim mutfak full fayans folyo yapmayı düşünüyorum 
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Yani lojmanda ben girip oturan kişinin bi köşesini yenilemesi taraftarıyım (bütçesi yettiğince) bence çıkma dolap yada toptancı bulabilirsin eşimin amcası var mesela bir evin mutfağına yaptığı ama olmayan dolapları çıkma diye satıyor 0 aslında ama yaptığı eve olmadığı için elinde öylece kalsın istemiyor 
(132 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da  sadeve burası kötü ta
(5,914 puan) tarafından
Çıkma dolap veya toptan mobilyacılar vardır bacım araştırın yarı fiyatına gelir inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 325 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 411 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Greyy (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 408 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alya23 (4,305 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,498 cevap

35,065 kullanıcı

...