0 oy
72 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Hanımlar 14 haftalığım bugün gittim de erkege benzettim dedi sanki çıkıntı var dedi yan pozisyondan baktı hani alttan fln bakmadı bacak arası sizce dediği olurmu değişirmi aranızda oldumu çıkıntı var gbi dyip sonrasnda kızı olan varmı bi hafta sonra gel dedi işte bi oğlum var gönül ister kızımda olsun

3 Cevaplar

0 oy
(7,863 puan) tarafından

Cikinti var dedi cikintili oglum oldu:D

(44 puan) tarafından
Ya Allah bağışlasın bacak arasına bakmadan yan görüntüde söyledi var gbi dye dedm hocam kordondur belki
(7,863 puan) tarafından
Gonlune gore olsun insallah ultrason varmi
(44 puan) tarafından
Var canım nasıl atılıyo
(1,571 puan) tarafından
Bana da 14. Haftada çıkıntı var gibi demişti. Ama 17. Haftada kız olduğunu söyledi.
(44 puan) tarafından
Ya inşallah benimde öyle çıkar hani yandan baktı bacak arasıda değil düz bi çizgi var hani dik bseyde yok ama öyle dedi inşallah gönlüme göre olur bi oğlum var kuzum olsun istyodum yani gözlerim bile doldu bugün
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Bana 14 15 haftalikken kiz gibi dedi kızım oldu 
0 oy
(8,416 puan) tarafından
3 ayrı doktor erkek dedi. Detayliya girdim belli değil dedi 27. Haftaya kadar erkekmis gibi baktık. ikinciye detayliya girdim kız olduğunu öğrendim.
(44 puan) tarafından
Aman ciddimisin demekki yanılma oluyo benimde yandan baktı hani bacak arasına bakmadı haftaya gel dedi benzettim dedi sade dedim hani kesinmi yüzde kaç oda kesin olması için yüzde yüz demem lazım dedi işte belirsiz inşallah senin gbi banada süpriz olur inşallah
(44 puan) tarafından
Çıkıntı görmşlerdi yani canım öyle mi bacak arasında bakmşlarmydı
(8,416 puan) tarafından
Evet hatta p.ipiye bak dedi eşimde gormustu
(44 puan) tarafından
Ya inşallah öyle mucize olur banada Rabbim büyük tabi sağlıklı olsunlar <3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
0 oy
6 cevap 89 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Efemmm (18 puan) tarafından soruldu