0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar ben boşanmak icn para biriktiriyorum oğlumla kendime güzel bir yer bulmak için bu süreçten eşimle pek falzq birlikteligim olmaz 2 haftda 3 haftda bir ayri yatırız kornuz bide ama 2 haftdır adetim geçti çok korutum zaten düzensiz di  koklu sknti mide aşrı sertlesme kabızlık gibi mide sorunlarim oldu sonra kuruk öksürük bu dünya bu adamda. 1 çocuk getirmek istemiyorum sağlıkli bir çocuk yetiştirmem  narist bir adamla çok zor  çıldırcam varsada napcam ama hiç hamile his etmiyorum 

7 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kan testi versene? 

Yani boşanmak istediğin adamla da birlikte olmak garip bir durum 
(486 puan) tarafından
Katılıyorum, boşanmak istediğin adamla nasıl bir birliktelik oluyor ki , hayır mide nasıl alıyor.?
(713 puan) tarafından
Narsist diyor pardon da adam istiyor direk yapiyordur kadının belli ki istememe hakkı yok adam da sırf o iş için kullanıyor onu zor durum Allah yardımcısı olsun narsist adam malesef asla hata yaptığını düşünmez ona göre doğrudur ağlayan kadını umursamaz
(486 puan) tarafından
İyi de erkek kendini korumuyorsa kadın kendini korusun. Uzun zamandır aralarında problem var. Yeni değil eski postlarına bak anlarsın. Gidip spiral takabilirdi. Ya da hap.
(713 puan) tarafından
Sporalle bile hamile kalan var
(118 puan) tarafından
Kornuyorum ben ama olmuş olabilir her ihtiamli düşünüyorum fazla birlikteliğimizi olmuyor ayrı uyurz adamin piskoji bozuk kimseden destek almıyorum ben aile destegide yok olsa çoktan giderdim
-Reklam-
+2 oy
(1,534 puan) tarafından
Olurda adet olursan hemn git sprel tak
+1 oy
(564 puan) tarafından
Stresden olmamis olabilirsin Allah yardimcin olsun insAllahda yoktur bi test yap baya gecmis olsa cikar
(118 puan) tarafından
İnşallah strestendir amin
+1 oy
(306 puan) tarafından
Test yapmalısın. Modern yöntemlerle korumalısın. Hamileyken tekrar doğurur musun , o senin kararın.. maddi manevi iki çocuğa yeterim diyorsan..
(118 puan) tarafından
Yetmem imaksiz
+1 oy
(738 puan) tarafından
Canım yanlış anlama eşimle benimde sorunlarım var 1.5 aydır ama düzelir diye hiç boşanmak geçmedi aklımdan ama şu 3 4 gündür bakıyorum ki içinden çıkılmaz haller aliyor bende boşanmak istiyorum demiyim de birbirimizi üzmek mutsuz etmektense doğru olan o diye düşünüyorum hatta kurban bayramında ailemin yanına gitcez beraber o 1 hafta kalıp döncek ben kalmaya devam edeceğim ayrı kalmak uzaklaşmak bana iyi gelir diye düşünüyorum kafamı toplar ne yapacağıma kesin karar veririm ama bu süreçte de eşimin bana yaklaşmasına aynı odada olmaya bile tahammül edemiyorum bazen sarılmak öpmek istiyo reddediyorum sen kararını almış birikim yapmaya başlamışsın ve hala korunmasız ilişki mi yaşıyorsun hadi yaşıyorsun kısmını geçelim de
(137 puan) tarafından
Evet bende gidiyim aileme bir kaç gün kalayım kafa toplayim diyorum yok diyor . Bu şekilde göndermiyor ama norml zamanlarda giderim zaten karışmaz.  Aramızda 40 dakikalık mesafe var . Acayip bunaldım ya hiç iş güç yapmaya elim ayağım kalkmiyor
(738 puan) tarafından
Kız yemin ediyorum bende öyle mutsuzum diye hiç bisey yapasım yok çocuğa bakıyorum anca
(137 puan) tarafından
Aynı valla. Neolack böyle bilmiym
(118 puan) tarafından
Yaşamıyoruz çok nadir dedim oda cok ısrarcı pis bir yapısı  bildgin piskoljisi bozuk çok zorluyor yan yana bile uyumuyoruz
+1 oy
(1,247 puan) tarafından
Hem boşanmak için para biriktiriyorsun hem beraber oluyorsun hiçbir şey anlamadım 
(118 puan) tarafından
Yaşamıyoruz çok nadir dedim oda cok ısrarcı pis bir yapısı  bildgin piskoljisi bozuk çok zorluyor yan yana bile uyumuyoruz
0 oy
(1,138 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Niye boşanma planı yaptığın adamla birlikte oluyorsun ki?Gayet de reddedebilirsin.Resmen hayatının kumarını oynuyorsun.
(118 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk ben istemiyorum zorluyor beni yan yana bile uyumuyoruz
(1,138 puan) tarafından
T*cavüz yani.İşin zor . Hamile değilsen hemen spiral takmalısın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sabin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy