+1 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde (1,979 puan) tarafından
Ya kzilar hala kalbim küt küt atiyo çok kötüyüm okula gidiyorduk bi anda 3 tanesi önümüze atladılar nasıl koştuk bilmiyorum kızım düştü allahtan arkamızda ni genç vardı da kurtardı bizi korkum kızıma sordum isirdilarmi diye yok dedi ısırsa anlar dimi kızlar bi ağrı acı olur arkama bile bakamadm  bacakalrini kontrol ettim kizariklik ısırık yoktu zatn arabann arkasına saklandk

17 Cevaplar

+1 oy
(7,785 puan) tarafından
Temas etti mi
(1,979 puan) tarafından
Gormedim canm ama kızım yaklasmadi diyo o da çok ağlıyordu zatn
(9,325 puan) tarafından
Görmedim ne demek kızın düşünce sen bırakıp kaçtn mı onu anlamadm
(1,979 puan) tarafından
Kız saçmalama nasıl bırakıp kaçayım elini tutuyordum zatn hızlı bi sekilde arabanın arkasına kaçınca dustu onu kaldiracam diye biraz dizleri suruklendi işte o esnada köpek arkamızda miydi temas ettimi o telaştan zatn hiç  hisey gormedm
(9,325 puan) tarafından
Bu köpekler malesef günumuzun büyuk sorunu
-Reklam-
+1 oy
(92 puan) tarafından
Isırsa bilirsiniz diş izi olur kan yara olur acı illaki olır siz yinede kontrol edin ama vücudunu detaylı bir şekilde.. Ah ah hay van düşmanı asla değilim ama sokak hayv an ları insanı böyle korkutuyor bizim burdada  sürü halinde geziyorlar sabah erken yada geç saate özellikle bayanlara saldırıyorlar ne ilğinç ama erkeğe karışmıyorlar
(1,979 puan) tarafından
Baktım canm hiç bisey yoktu acı da yokmuş sordum okula biraktm öğlen geldiğinde yine bakarım olmadı. valla canm bizde h.a.yvan düşmanı değiliz ama bizimde canımız tehlikede kimse kusura bakmasın bizde korkuyoruz valla evet ya ordan o genç çocuk geçmiş hiç bisey yapmamış 1 dk geçmeden bize saldirdilar
(92 puan) tarafından
Sanki anlıyorlar biliyorlar bayanlara yapıyorlar kuzucukta nasıl korkmuştur sabah sabah geçmiş olsun canım benim
(1,979 puan) tarafından
Okulda öğretmen zor sakinleştirdi okula gelmeyecem bi daha diyo ya çok saol canm Allah razı olsun
+1 oy
(7,637 puan) tarafından
Beni de birkaç kez öyle kalabalık grup halinde kovaladılar zaten fobim var nasıl korktum anlatamam millettede bir rahatlık bir onları savunma hali ay bişey yapmaz ki geyikleri yapmasa bile kovalaması yeter zaten insanı korkutmaya.
(1,979 puan) tarafından
Valla hiç kimse bana saldırgan köpeği savunmasın canimdan can gidiyordu resmen kizimn psikolojisi bozuldu daha 6 yaşında kuzum okuldan geldiğinden beri ne guluyo nede doğru düzgün konusuyo
(7,637 puan) tarafından
Kıyamam yavrum korkmuştur tabii belediyeler toplamalı aslında ama barınaklar kötü durumda oralara biraz el atmaları lazım.
+1 oy
(1,138 puan) tarafından
Tüm sokak köpeklerini alıp itlaf edeceksin.Başka çaresi yok 
(1,979 puan) tarafından
Valla canm kusura bakmasın kimse ama aynn öyle yapmak lazım korkulu rüyamız oldu yaa bu nedir
(1,138 puan) tarafından
Bizim burda her gün birine saldırıyorlar.Belediye bişey yapamayız kanun var diyor.Geçen gün de  yaşlı bir adama saldirdılar zor kurtuldu İstanbul'un göbeği bir de
(1,979 puan) tarafından
Ne alaka ya canımız tehlikede ama
(1,138 puan) tarafından
Belediyeye defalarca şikayet ettik kanun var sadece küpe takabiliriz diyorlar.Alıp geri saliyorlare.Yavrular da görüyoruz küpesizler de var etrafta
0 oy
tarafından
Isırsa taabikii canı acar anlaşılır çok geçmiş olsun 
(1,979 puan) tarafından
Yok canm sadece dizleri yara olmus oda düştü çekerken kizimi sürüklendi diye onun dışında bi yeri acimiyomus
0 oy
(237 puan) tarafından
Yok canım ısırsa anlardı .benimde önüme 10 tane köpek birden dikildi Allahım o an elim ayagım kitlendi allahtan bizim site kapısıydı hemen demir kapının arkasına kactın oglumla öylece kurtuldum kimsede yoktu kesin parcalalardı bizi
(237 puan) tarafından
Yok yok korkma canım ozaman bisi olmamıstır ..öyle duruma hemen bi ayetelkürsü okumaya calıs bide köpek duası varmıs sanırım onu okuyunca yaklasmıolarmıs bi bak netten
(1,979 puan) tarafından
Bakayım valla hemen sabahları okula gidiyoruz tekrar karşılaşabiliriz
(289 puan) tarafından
Inna ayteyna kelkevser vesalli Rabbikeven har)  köpek korkum çocukluktan belli olduğu için annem hep bunu okuturdu bna
(1,979 puan) tarafından
Etkisi varsa bende okuyayim canm
(289 puan) tarafından
Ben yıllardır okurum inanarak yaparsan bir duayı herşeyin etkisi vardır
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Bizim mahallede de var saldıran köpek. Çöp atarken bana da saldırdı. Çöpü dağıttı gitti. Artık bakarak atıyorum görünürde yoksa öyle iniyorum. Çok geçmiş olsun 
(1,979 puan) tarafından
Ne olacak bizim halimiz ya korkudan dışarı çıkamaz olduk valla çok saolun
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Ay vala cok korkunc dealer bu manage kopegi ve sabipsiz kopekleri toplamali insan cocugunu goturemiyor burdada cok var kopek ve bende seneye oglum gidecek bu nun icin arabayla gidecem ben
(1,979 puan) tarafından
Kesinlikle toplanmalı canm canımız tehlikede resmen yaa bizimki anaokulu olduğu için servis yoktu bu yıl yoksa çok istedm arabada eşim ise götürüyo senn imkanın varsa arabayla götür canm çok korkunçlar ta
(2,735 puan) tarafından
Canim daha gitmiyor bu sene gidecek oglum iste esim kopekler yuzunden arabayi surveys Ogretecek
(1,979 puan) tarafından
En iyisini yaparsın canm keisnlikle öğren ve çocuğunu güvenle sen birak
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Ay bende çok korkuyorum ya bizimde sitenin etrafında 10-15 tane köpek oluyor bı karşılaşırsam ne yaparım diye sağa sola bakıp gidiyorum her gün hızlı hızlı 
(1,979 puan) tarafından
Ay Allah korusun canm dikkat et ama işte nereye kadar
0 oy
(13,127 puan) tarafından
ayyy geçen sabah bize de saldırdı çok korktuk allahtan ısırmadılar bidaha da çıkmadım sabah sabah 
(1,979 puan) tarafından
Ay sizide Rabbim korumuş canm ben mecbur çıkıyorum cocugum okula gidiyo 7 buçuk ta bidaha gitmeyecm diyo nasıl olacak bilmiyorum şahsen bende korkar oldum artk
(13,127 puan) tarafından
servis yok mu kuzum
(1,979 puan) tarafından
Bizim okulda anaokula servis vermemisler bu yıl canm ya
0 oy
(66 puan) tarafından
Yer neresi kalabalık toplandiklarini gördüğünüzde belediyeyi arayın toplasinlar
(1,979 puan) tarafından
Yarın arayacam canm yeter artk  ileri sokakata bi akrabanin kizinada saldırmışlar çocuk hastanelkk olmuş
(66 puan) tarafından
Valla ben heryere şikayet ederim çekinmem de gocunmam da biz bunları yaşamak zorunda değiliz Ankaradayım nerde toplu köpek görsem ararim
(1,979 puan) tarafından
Bende şikayet edecem yeter artk korkulu rüyamız oldu tabikide yaşamak zorunda değiliz hiç bir şekilde hayvanseverlerde itiraz etmesinler buduruma canımız tehlikede nasıl okula gidecez artk bilmiyorum çocuğumun psikolijisi alt üst olmuş durumda ne doğru düzgün konusuyo nede guluyo
(66 puan) tarafından
****** sevgisi başka insan hakları canı başka valla  şu pitbul saldırısından sonra dışarı herzmn tedirgin cikiyorim
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Oglum iki yaşındayken köpegin başını ellemeye kalktı o anda köpek saldırmaya başladı hemen müdahale ettik üstüne başına baktık hicbiseyi yoktu elbisesinde yırtık falanda yoktu eve getirip üstünu değiştirince memesinde sürtünme vardı 

Sen bi iyice bak canım 
(1,979 puan) tarafından
Baya bakındim canm şükür hiç bir yerinde bisey yok zatn anne yaklaşmadılar bana ben baktm dedi arabann arkasına sıgındik o esnada yoldan geçen biri yardim etti
0 oy
(13,173 puan) tarafından

Bende çok korkuyorum 

Bizim buralar da yeni yerleşim yeri bitmedi gitti köpekler 

Eşime dedim markete parka giderken merdane mi alsam yanıma diye :) 

Size de çok geçmiş olsun bir çözüm bulmaları lazım artık

(1,979 puan) tarafından
Bizimde buralar yeni yerleşim yeri canm inşaat tarafıydı geçtiğimiz yer yada heryer tarla zatn valla nerden gidecegimizi bilmiyorum artk çok saolun
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Köpek gördüğünüzde Tebbet suresini okuyun, size yaklaşmadan uzaklaşır. Çok geçmiş olsun 
(1,979 puan) tarafından
Öylemi çok saolun canm deneyecm
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Valla yeter artık dışarı çıkamıyoruz korkudan öğlen çocuklarla manava gittim sürekli bize bakıyordu köpek ödüm kopa kopa siteye girdim geçen misafirliğe gidiyordum sabah durakta kimse yok birtane köpek bizi görür görmez etrafımızda dolanmaya başladı görsen iki çocuk korkudan oluyordum sonra karşı caddeye gectm 10 tane köpek geldi bunun peşine vermez mi caddeler arasında koşuyorum artık araba carpacakti benle çocuklara durağa bir abi geldi gittim yanına hemen otobüs geldi nasıl bindim bilmiyorum kıpkırmızı oldum her biri bir köşede bekliyor küçük kizime bakıyordu köpek sürekli bende belediyeyi arayacam dedim ama bişey yapmazlar diye aramiyorum
(1,979 puan) tarafından
Yaaa sizde çok büyük olay yasamissinz canm benm ya valla çok geçmiş olsun çocuklar etkisinden de hemen kurtulamiyo benm kızım bak saat akşam 9 olmuş çocuk gulmuyo yaa doğru düzgün konusmuyo bile kuzum benm nasıl.etkilenmis olsun canm sen yinede ara şikayetini bildir
(1,683 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun canım arayacam inşallah birşey yaparlar yemin ederim korkudan dışarı çıkamıyoruz oyy kuzum yaa ne kadar korkmustur şimdi oda etkilenmiştir valla artık birsekil yapmaları lazım dikkat ettiysen son günlerde bu köpekler ve köpek olaylari baya bir oldu
0 oy
(916 puan) tarafından

Çocukluktan gelme köpeğe karşı bir fobim var yaşanmışlığı var bu yüzden gerçekten dışarıda çıkamıyorum kızımı da parka bir yere götüremiyorum burda insanlar alışmış 2 sene olcak çoğu köpeği biliyorum ama yeni yeni köpekler gelmiş bir de tasmalı kocaman nasıl korkuyorum ondan anlatamam kiminse dışarı salıvermiş belli madem salca ne demeye getirirsin :(

0 oy
(5,912 puan) tarafından
Ya işte bunu söyleyince yanlış anlıyorlar bacım bendede fobi var ve 3 4 tane köpek birden saldırıyorlar belediye aşılı diyor eee aşılı olması saldırmasına engel değil ben öldürülsün zehirlensin demiyorum ama düzgün barınaklar yapılsın gerçekten onlar bizden bunaldı biz onlardan yaşayacak düzgün bir alanları yok yiyecek bulamıyorlar heryer beton sanki onlar memnun mu bu durumdan yahu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 614 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.