0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Arkadaşlar gebeliğim çok sorunlu başladı halada heran herşey olabilir birden fazlada kaybım var sezeryan olucam fakat eşimde girsin istiyorum doğuma ama istanbul b çekmece civarında eşleri sezeryanla alan özel hastane şimdilik bulamadım bilen varsa paylaşırmı B medilife gidiyorum şuan değiştiricem kolan ve madicanaya sordum memorial kabul etmedi esencanda kabul etmiyor eee birtek acıbadem maslak oda 100 bin civarı masraf çıkarıyor

5 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sefaköy medipole sorabilirsin. Halkalı da Dr Gürkan ağralı var ona sorabilirsin 
-Reklam-
0 oy
(3,894 puan) tarafından
normal doguma kabul ediyorlar ,sezaryen ameliyat oldugu icin mi kabul etmiyorlar acaba , ben reyap hastanesine gidiyorum oraya sorsana bi
(21 puan) tarafından
Yeni doganları devletten para alabilmek için gereksiz yere yogunbakıma yatırıyorlarmış
(3,894 puan) tarafından
gordum evet . ilk dogumum da orda olmustu , bi sorun olmamisti şukur
tarafından
Reyapta doktor yenidogan ticareti yapıyormuş göz altına alindi
(21 puan) tarafından
Evet canım okudum haberlerde
(21 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(316 puan) tarafından
Valla yakın mı bilmiyorum ama Gop da ekotom var o kabul ediyormuş abimin eşi sormuştu onlarında gelini orda doğum yaptı kocası yanında değil diye annesini istemiş doğuma annesiyle girdi abimin eşi de eşim girebilir mi felan diye sormuş kabul etmişler çok uzak değilse bakarsın
0 oy
(7,540 puan) tarafından
Eşini niye istoysun ki 
(21 puan) tarafından
Neden istemeyim pskolojim bozuk defalarca bebek kaybettim korkuyorum Allah o günü nasip etsin diye hergün gün sayıyorum hergün kan varmı diye çarsafa bakıyorum ikimizde çok emek verdik şayet ogün bize nasip olur bu sefer sağ salim kucagımıza alırsak bu mucizeye birlıkte tanık olmak isterim
(7,540 puan) tarafından
Yani evet güzel bişey ama hayatınızı çok etkiler bu durum seni o halde gördüğü için suçluluk duygusu bi taraftan basacak sen onun gözünün önünde ne hallere gireceksin sezeryan olsa o halin guzunun onunden gitmeyecek normal doğum olsa bi erkek için travma oluyo eşin bu durumu kaldırabilecek mi zor bi olay biz doğumu yaptıktan sonra çocuğu kucagimizaalinca yasadigimiz herşeyi unutuyoruz ama erkekler unutamiyolar psikolojik olarak çok etkilenecek bunu normal bi durum olduğunu algilatabilecek mi cinsel hayata kadar etkileyen bi durum bu
(21 puan) tarafından
Sezeryanla doğum dediğim gbı 3 kez de bebek kaybettik aylardırda o tanvayı yaşıyoruz şimarıklık keyfi bir durum değil belkide onu son kez görücem aklımıza aylardır cınsel hayat vs bişey gelmiyor can derdindeyiz teşekkür ederim iyi akşamlar
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Avcılar anadolu ve avcılar hospitalle sorabilirsin. Esenyurt doğa hastanesi var ayrıca esenket tarafında istinye hastanesi var. Sor bunlara 
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sorarım
(2,190 puan) tarafından
Rica ederim umarım olur

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 337 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 781 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde biranneadayıyımm (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 363 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

383,603 soru

11,478,524 cevap

35,093 kullanıcı