0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından
Kızlar günaydınlar ben günüm ayali 5 saat oluyor erkenden kalkıyor bebeler Allah'ım affetsin hayalete dönüyorum ama idare ediyorum 

Sabah kalktım oğluma kahvaltı yaptırdım zor güç on yaş yaşlandım yiyeceği bir yumurta 

Eşimle kendime hazırladım saat 7 de yedik kahvaltıyı topladım 

Kızım bu arada feryat kucak derdinde 3 aylık atak başlıyor olmalı Allah'ım yardım et bana neyse anneler güçlü.olmali dedim ve aldım elime sarı güç lagobalari banyo tuvalet patlattım sirkeyle toz aldım mutfağı topladım bunlardan öncesinde çamaşır serdim gücüm tükendi siz beler yapıyorsunuz hanımlar mutfağı süpürcem daha aynalar kaldı onları en son sileceğim toz uçuyor diye Allah'a emanet olun dua eder dua beklerim bu arada doktora gideceğim ellerim.ayaklarim tutmuyor çok gucsuzlestim beden bilmiyorum magnezyum içiyorum inşallah iyi gelir ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

10 Cevaplar

0 oy
(1,281 puan) tarafından
Güne hızlı başlıyoruz ya. Yapacak bişey yok canları sağ olsun. 4 buçukta uyandık şimdi yattı yatsam mı diyorum. Sonra ev dağınık hadi toplayayım diyorum. Çamaşırlar var ütü olacak katlanacak yerleşecek. Bazen doğduğuma pişman oluyorum hahahaha büyük ihtimalle vitamin eksikliği vardır mutlaka kullan
(761 puan) tarafından
Ah bu çocuklar canları sağolsun uyu biraz kalk insan daha kötü oluyor sonra
(1,281 puan) tarafından
Öyle ya işte hava da kapalı pek bişey canım istemiyor. Kayınvalidem aradı o gelecekmiş geri kalktım:))
(761 puan) tarafından
Ah bu Kaynanalar
(1,281 puan) tarafından
Yok geldi nasibini aldı sorunumuz vardı kendi açımdan halletmişte oldum :))
(761 puan) tarafından
Oh çok şükür
-Reklam-
0 oy
(7,863 puan) tarafından

image

Ne ENERCİSİ CANO YATİYOZ DAHA:)
(761 puan) tarafından
Keşke bende yatsam ah ah açma yaralarımı uyumuyolar hic
0 oy
(16,131 puan) tarafından
Günaydın canım. Uykusuzluktan basım çatlıyor. Çocuklar erkenden uyanıp bizim yatağa geliyor koskoca evde yer yok gibi benle eşimin arasına oturup konuşuyorlar. Gözümü açtığımda saat 7 ydi ama uyaniktim tabi çocuklar sağolsun. Kahvaltı yaptık sofrayı kaldırdım. Bebemi uyuttum. Şimdi bulaşıkları toplayacam. Bebem uyanmazsa bende WC ye el atacam. En son evi toplar süpürürüm.
(761 puan) tarafından
Kolay gelsin canım bizim evi anlatmışsın resmen
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Gün başladı robot evi silip supururken ben yatak keyfi yapıyorum bebeğimle kendi yatağında keyif yapıyor tatil günümde hayatta kıçımı kaldırıp keyfimden ödün vermem :))))
(761 puan) tarafından
Ahahah hocam en iyisi sizsiniz oh yapsın robot bakalım
(8,934 puan) tarafından
Kendime yaptığım en büyük iyilik zaten yoksa hem çalışan hem ev hanımı hem bebekle halim harapti:)))
(761 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(411 puan) tarafından
Kızım kargalar gak demeden gakti 4 aylık vicirdayip diruo uyutmadi yarı gözümle bakınca da siritiyo oglum da uyandı kocam uyyo hala bende dışarda kahvaltı yapmak istedm bisiler hazırlayıp disari cikcam:)
(761 puan) tarafından
Oy yerim ben onu benim bebemde üç aylikt afiyet olsun bacım ❤️ şimdiden
0 oy
(657 puan) tarafından

Günaydın canım geçmiş olsun :) 

Benimde bebem 4 aylık erken kalkıyor hafta sonu eşime verdim 1 saat yattım. Sonra bebem beni istiyor acıkmış hemen emdi sonra oyun oynadık. Eşim yatıyor şimdi de halen kahvaltı yapmadık, bir Türk kahvesi yaptım onu içiyorum. Bebem de uyumak üzere inşallah 

Dua et sende 2 saat uyusun 

(761 puan) tarafından
Ederim canım benim bol uykusu olsun inşallah Allah razı olsun bacım
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Valla benim de çocuklar çok erken kalkiyo. Eşim de nöbetçi bugün. Müstakil evdeyz sabah yedide ev süpürebiliyorum onun için sjsjjs ben de ev süpürdüm sildim. Tuvalet banyo balkonları yıkadım..şimdi makinede çamaşır var yıkanıyor. Küçük oğlumu uyutuyorum. Uyusun büyük oğlumla kahvaltı yapicaz. Hayat bize saat beşte başlıyor sjsjsjjs 
(761 puan) tarafından
Anne bensin ben seninim kız ahahhaa
(9,008 puan) tarafından
Napalım iki bir ve üç yaşında iki oğlum var. Sabah erkenden halletmezsem sonraya enerjim kalmiyo temizlik yapacak sjsjsjsj saat dokuzda genelde silme süpürme işini bitiririm ben
0 oy
(101 puan) tarafından
Maşallah sana canım ufak bebeginle bı dünya iş halletmissin 
(761 puan) tarafından
İşte olduğu kafar kamera arkası feci aglsyan döken kiran
0 oy
(911 puan) tarafından

Çok şükür işlerimi dün yaptığım için bugün biraz da olsa rahatım sadece bulaşık ve çamaıçşır çıkacak 3-5 parça ama onlara bile üşeniyorum :D

Kızım 6.30 da kalktı 2 saat sonra uyudu 9 da tekrar kalktı şimdi salonda oyun oynuyoruz :D

Kızıma Kahvaltılık felan hazırlıyorum :D

Uyumak istiyorummmm:D

(761 puan) tarafından
Ay bu çocuklar Allah kolaylık versin canım
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bebek daha yok 1,5 ay sonra bende de beebe olucak ama şimdiden gece uykusu yok şimdide yataktan çıkacak mecalim yok okadar bitkinim ki 
(761 puan) tarafından
Sen birde doğunca gör bir ikinci olunca gör geçenlerden şunu söyledim uykular haram oldu gençliğim bak talan oldu çok sevdim yalan oldu zalim uykular geceler geceler zalim geceler oğlum diyorki anne sus
(1,534 puan) tarafından
Ay valla şuan o moddayım zalim geceler olmuş banaa ve düzgün uyumuyorum diye 2 gündür baş ağrım çok var ne olacak bilmiyorum gerççekten

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 369 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 595 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 651 göst.