0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben 12 yıllık evliyim 4 çocuk annesiyim eşimle görücü süre evlendim Ama böyle çok ahım şahım bir evliliğim yoktu ama yine de yani Eşim bana düşkündü en çok da ilişki konusunda ama doğum yaptıktan sonra son 1 ay Erken doğumu olduğu için eşim telefonda çıplak kadınlar izlemeye başladı normal deyip geçiştirdim doğumdan sonra da aynı şekilde yaptı Ben bebekle ilgilendiğim için kendimle cebelleştiğim için Ayriyeten 3 tane çocuk olduğu için ayrı yattım çocuğun yanında yattım Okul saatine bir şey olursa diye Gecenin Yarısı uyanıyordum eşimin banyoda kendini tatmin ettiğini falan da gördüm ben bunu ona söylediğim zaman inkar etti Sonra yine akışına bıraktım Ama son bir ay çekersen evliliğin bitmiş durumda Sabah işe gider haberim olmaz Akşam gelir yemeğini ye telefon televizyon sigara tuvaletten çıkmaz telefonla gel banyoya girdi telefonla girerek genin ikisine kalkar bir süre artık  bir haftada da yatağıma gelmiyor koltukta yatıyor sabah kalkıp işe gidiyor akşam geliyor Ben de küs olduğum için muhatap olmak istemiyorum aldatıyomu bilmiyorum ama telefonu karıştırıyorum bir şey yok Sadece videolar izliyor ayip video lar iş aldı şu an durumu da gayet de kendine araba falan da aldı bilmiyorum yani bu bir süreç mi Herkeste mi  oluyor Normal bir şey mi eşim mi var çocuklarımı var Sohbet mi muhabbet edeyim yok yani otel gibi evi kullanıyor geçiyor ilgi alaka yok eşim çocuklarım demek yok Benim çok zoruma gidiyor akşam uyuyamıyorum psikolojim bozuldu her şeyi geçtim neden yatakta uyumuyo koltukta uyuyo 

3 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından

Canım Kardeşim Allah yardım etsin eğer ki bir erkek uzaklaşıyorsa bunun altında mutlaka bir kadın vardır ve ben buna defalarca yaşadım ama Allah muharru rabb'ime hamdüsenalar olsun şükürler olsun her gece yasin-i Şerif okuya okuya Rabbime bin şükürler olsun maşallah diyeyim ben şu an herhangi bir sıkıntımız yok 

(9 puan) tarafından
Bilmiyorum Bilmiyorum bende okuyorum cuma süresi oku demişti bir arkadaş onu da denedim bakalım ben kaynanam gilden şüpheleniyorum muska büyü olayları çok acaba gözünde mi karardik çocuklarla nolduki Bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Koltukta uyuması dan çok asıl diğerleri daha büyük sorun. Bende 13 yıllık evliyim. Benimde 4 çocuğum var.araya bir süre girdi diye başka şeylere yönelmemesi gerekiyor du. Seni sabırla beklemeliydi  anlatımların hiç normal değil. Bebeğim ağladığında eşim biberonu yıkıyor yemeği bile Kendi yapıyor çoğu zaman.ve ona sürekli bu geçici bir süreç bebeğimiz büyüsün biraz daha eski düzene geçeriz deyip motive ediyor um.  İlk başta yatakları ayırmakta hatta yapmışsın .biran önce aynı odada aynı yatakta uyuyun.belki ozaman düzelir biraz.
(9 puan) tarafından
O hiç yardım etmezdi bu tür konularda ayrı yatma sebebi sobalı oda da ben bebek çocuklarla uyuyodum oda yatak odasında bebek ağlıyor uykusuz kalıyorum diye orada yattı ben böyle olacağını bilmiyordum
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Yani erken dogum olmus, bebek cocuklar o seyde esinizin dusundugu tek sey sex mi? Yani bilemiyorum iki dogum yaptim daha kocamin lohusalik doneminde boyle seyler yaptigini gormedim. 1 2 ay sevismeyince kimse olmez. Esinizin hareketleri cok anormal.
(9 puan) tarafından
O ölecek sanırım ben ne iyi bir eş nede çocuklarıma iyi Bi baba secemedim ztn 14 yaşında evlendim neyse
(2,568 puan) tarafından
14 yasinda mi? Uzuldum adina :(
(9 puan) tarafından
Ben artık kimseyi umursamıyorum cidden yeni yeni  aklım başıma geliyor çocuklarla cebeleşsirken artık  hayatıma bakcam kimseyi takmicam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 199 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arvenliyaaa (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu

381,720 soru

11,427,977 cevap

34,988 kullanıcı

...