0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (661 puan) tarafından
Bizim ev dublek aşagoda bı iki oda bi salon var. Usttede buyuk bı oda bıde kucuk oda var buyuk bi terası var catı katı. Ben üst katı kullanmıyodum ama şimdi acaba yatak odasını usttemi koysam diye düşünüyorum. İki cocugum var onlarda bizle aynı odada kalıyo kızım uc yasinda oda yapmıştım ama korkuyo yanımızda yatıyor. Oglumda dokuz aylık sizce nasıl yapıyım. Siz olsanız nasıl değerlendırırdınız üst katı 

11 Cevaplar

0 oy
(1,184 puan) tarafından
Ben olsam kendi yatak odamı ve çocuklarımın odasını yukarı taşırım . Annemlerin ev öyle bence daha kullanışlı oluyor . 
(661 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da zor olurmu cocuklarla on cık diye kararsız kaldım
(121 puan) tarafından
Daha mantıklı aşağıda misafir agirlarsin hem çocukların rahat uyur hemde daha rahat cikmyat
-Reklam-
0 oy
(541 puan) tarafından
Yatak odaları yukarı taşırdım.  Sessizce uyurdu herkes . Hemde misafir geldiğinde kimse odaları karıştırmaz.  Ay toplayamadim dağınık diye aklında kalmaz . 
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Biz de şu anda öyle müstakil iki katlı evdeyz. Temizliği beni öldürüyor sjsjjssj üst katta çocuk odası yatak odası giyinme odası gibi üç oda var. Ama çocuklar da bizimle yatiyo. Deprem bölgesindeyz ayrı yatiramiyorum malesef :( alt katta da oturma odaları mutfak filan işte. Böyle kullanışlı bence 
0 oy
(6,065 puan) tarafından
Benim bi arkadaşımın evi dubleksti üst katta yatak odası çocuk odası teras ve WC banyo vardı. Altı katta da salon mutfak ve bir oda vardı bence çok kullnaışlı sadece misafiri yasın terasta ağırlamak isteyince merdien in çık elinde çayla kahveyle zor oluyor demişti 
(3,667 puan) tarafından
Terasa piknik tupu koyacak bir dolap icine az kullandigi caydanlik bardak canak cay vs koyacak vok rahat oluyor ben oyle yapıyorum
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Bi akrabamız üst katı çocuk odasj yatak odasu yapmış alt kattada salon oturma odası ve mutfak var çok gzl olmuştu
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Kılık kıyafet ve çamaşır makinası falan hepsini yukarıda tutcaksan okey ama kıyafetler aşarıda makina aşarıdaysa olmuyo o haberin olsun
0 oy
(3,667 puan) tarafından
Benim ev 4+1 ustte 3 oda var 3 cpcugum var ikisi bir odada yatiyor yani ust kat yatak odalari var alt katta bir bos oda var bir salon mutfak var bir misafir vs gelse ust katla isi olmuyor veya o an toplayamadin vs gorunmuyor daha iyi bence 
0 oy
(26 puan) tarafından
Sırf heveslendiğimden yorum okumaya geldim :)) Rabbim bana da hayırlısı ile nasip etsin inşallah. Ben de böyle dertler istiyorum. 
0 oy
(3,762 puan) tarafından
Benim evim dublex. Yatak odam, çocuk odalarım, banyo üst katta. Eve gelen insanın üst katla işi yok. Üst kat yatakhane ve çamaşırhane gibi düşün. Mutfak, salon, tuvalet. Misafirlerin kullanabileceği her alan alt katta.kapıdan çıkınca kocaman bahçe, kamelya, ağaçlık alan. Ben çok memnunum, çok kullanışlı. 
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben şuan dublex evdeyim aşırı zor bence özellikle de camasir makinesinin aşağıda olması odalarımız yukarıda olduğu için beni zorluyor bide üşengeç biriysen sürekli merdiven in çık zor geliyo 
0 oy
(95 puan) tarafından
Kaynanamın evi dubleks üst kata banyo yatak odası oturma odası çocuk odası var aşağıda oturma odası mutfak tuvalet  var daha kullanışlı 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 264 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,311 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 255 göst.