0 oy
114 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (114 puan) tarafından
Kizlar kiwi koltuk yıkama kullanan varmı acaba trendyoldan baktım iyi yorumlar var ama yanında kötü yorumlarda var çok emin olamadım fikir verirmisiniz yada sizin kullanfığınız bu türde bir makina 

6 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
İhlas kullanıyorum ben çok memnunum kiwi çok sağlam bi marka değil
(28 puan) tarafından
Ne zaman almıştınız? Fiyatı neydi aldığınızda?
(114 puan) tarafından
Yeni çıktı sanırım ihlasin dövmeli makinası o mu oluyor
(44 puan) tarafından
7 8 ay oldu galiba hatırlamıyorum 25 aldım ben

Evet cnm dövmeli fln baya iyi koltuk da yıkadım güzel yıkıyor
(28 puan) tarafından
En güzel yatırımı yapmışsınız valla onu ben de çok almak istiyordum ama çok katlamıştır o şimdi
(44 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tam zamanından aldım aldıktan sonda baya uçtu 45 bin dedi gecen satıcı
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Kıwı ben aldım ama a101 den aldım o kadar memnunum kı anlatamam hıc koltuk yıkamacıyı cagırmıykrum gerek kalmıyor... 
(114 puan) tarafından
Hangi modeli acaba
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim ki kiwinin 4325 modeli a101 sitesinden almıştım koltuk sandalye yatak çok güzel yıkıyor memnunum halılarda ki cay lekelerini falan da çıkarıyor vaktim olsa tüm halıyı yıkarım o derece guzel memnunum tavsiye ederim o modelini diğer modellerini bilmiyorum ama 
(114 puan) tarafından
Bende 4320 olan modeline bakiyirdum sizinki daha büyük değil mi cekim gücü daha mı yüksek acaba
(29 puan) tarafından
4325 son cikan modeli diye biliyorum cekim gucu daha iyi sanırım litre olarak da büyük siz ikisini karislastirin yine de daha doğru olur
0 oy
(882 puan) tarafından
Uzun süre almayı düşündüm kuzenim kullanıyordu memnundu . Neyse aldırdım eşime geldi küçük bişey. Denedim iş görüyor biraz bilek gücü gerekiyor tabi suyu çekerken onun haricinde küçük çok yer kaplamaz . Ben daha çok koltuk ve sandalyeler için aldım.. 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım. 2 ayn oldu alalı. Maşallah öyle bir yıkıyor ki halıyı koltuğu:):) iyi ki almışım diyorum. 5 bin tlye almıştım o zaman.
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok da memnunum valla. Tek sıkıntısı, hortumu biraz kısa köşe koltuğumu yıkarken makineyi koltuğun üzerine koymak zorunda kalıyorum. Onun dışında kesinlikle tavsiye ederim.  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.

381,708 soru

11,427,219 cevap

34,987 kullanıcı