0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bugün iki test sonucum çıktı ve kan değerinde sıkıntı çıktı arkadaşlar daha önce böyle bir durumla karşı karşıya olan var mı? Doktorum beni risk doktoruna yönlendirdi ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz ?

4 Cevaplar

0 oy
(9,025 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin şimdi. Stres yapma canım. Perinatoloji de baksın belki de bişi yoktur. Ulrtasonda ense kalınlığı ya da burun kemiğinde sıkıntı çıktı mı 
(3 puan) tarafından
Bitanem ben 12 haftalık gebeyim
Ense kalınlığı 1.20 cikti
Burun kemiği için hicbisey söylemedi doktor
(3 puan) tarafından
Ama nasal bone bölümünde de mevcut yaziyor
(4,500 puan) tarafından
E tamam. Ense kalınlığı sınırın altında burun kemiğini de görmüş? Kanda mı sıkıntı çıktı?
(3 puan) tarafından
Aynen oyle ya
-Reklam-
0 oy
(778 puan) tarafından
Stres yapmayın ikili taramada doktor yanilabiliyor perinatoloji bölümü doktoru da baksın inşallah birşey yoktur 
(3 puan) tarafından
İnşallah gerçekten çok kötüyüm
(778 puan) tarafından
Hiç korkmayın bana da riskli demişlerdi bebeğim şimdi 7 aylık yanımda uyuyor sizinde bişey olmayacak buna inanın
(3 puan) tarafından
Size neyden dolayı riskli demişlerdi peki
(778 puan) tarafından
Bana yaştan dolayı dediler 29 yaşındaydım doktor da demişti bu bazen riskli çıkabiliyor diye detaylı ultrasona da girdim çok şükür sorun yoktu sadece bir doktorun deyişiyle korkmayın tabi ki üstünde durun başka doktora görünün
0 oy
(762 puan) tarafından
Ense kalınlığı benim de bu değerdeydi. 30 senelik doktor benimkisi. Bu çocuk down sendromu falan değil hiç para verip test yapma dedi. Zaten down sendromu olsa da aldırmayacağım dedim test yapmadık. İçini ferah tut canım. İkili testler ihtimal testidir. Perinatoloji de baksın ama insana zehir ediyorlar bu süreci 
(3 puan) tarafından
Hiç sorma ne haldeyim ben de eşim de
0 oy
(8,382 puan) tarafından
Bosver o testlerin cok dusuk sonucları. Bende de yaş riski vıktı 30 yasındaydım dunyamı basıma yıktılardı hıc unutmam. Gitmedim. Onu prosedur olarak yonlendırıyolar. Ikıncı bebegımde yaptırmadım rahat ol. 
(3 puan) tarafından
İnşallah bizde de bisey yoktur. Doktora tekrar gidip gitmeme konusunda çok karrsizim
(8,382 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Çiçeğim1 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 450 göst.
21 Şubat 2019 Aile kategorisinde ARMES (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 205 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,043 puan) tarafından soruldu

382,194 soru

11,443,367 cevap

35,014 kullanıcı

...