0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (460 puan) tarafından
Kızlar zayıf olanlar bilir ben düzenli smmootthe yapıyorum diyetisyen verdi ama onda da sonuç alamadım fazla 2 kilo aldım tek şu an 56 kiloyum boyum 163 kilom zayıf görünüyor hâla bende tombik seviyorum ne yapsam kilo alırım yardımcı olacak var mı hamur işi falan demeyin tek başına kilo aldırmıyor bana zor alan biriyim 

15 Cevaplar

+2 oy
(1,947 puan) tarafından
Kilonuz az değil tam ideal. Kiloyu napacaksınız ki? Zaten bi yerden sonra isteseniz de veremezsiniz. Metobolizmamız gittikçe zayıflıyor. Size zayıf diyenlere de bakmayın hepsi sizin yerinizde olmak ister. Benim boyum 168di ve sizin gibi 56 kiloyken taş gibiydim
-Reklam-
+1 oy
(1,029 puan) tarafından
Kız bende 1.62 52 kiloyum gayet ideal benim için göğüs kalça orantılı belim ince gayet memnunum. Bence sende iyisindir 4kilo fazlan var. Sağlıklıysan sorun etme ideal kilondasn zaten 
+1 oy
(7,993 puan) tarafından
Ay senin bu kaçıncı post ya takmissin kafayı kiloyla Allah aşkına senden daha zayıfları var boy ve kg ye gorede gayet iyisin sen nasıl zayıf duruyosun abarttigin kadar zayifmisin çok merak ediyorum. Yanlış anlamada alamiyosan alamiyosun ne diye kafaya takiyosun
(460 puan) tarafından
Ya canım ben takıntı yapıyorum inan almak istiyorum
(4,268 puan) tarafından
kamera sakasi gibi: bende 160 boyundayim keske 47 48 galan olsuna valla varimi yogumu feda ederdim:)  manken gbisindir 56 az degilkiz mankenler bile 53 55 kilolarda 175 boylariya
(7,993 puan) tarafından
Valla bı resim atsana bende seni görmek istiyorum. Bu kadar kafaya taktığınıa göre nasıl olduğunu merak ettim. Bende 157 boy 48 kiloyum senden daha zayıfım. Ama hiç kafaya takmıyorum. Senin psikolojik olmuş bu artık bence.
0 oy
(43 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin diyelim  

Kilon çok ideal boyuna göre zayıf değilsin yani. 
(460 puan) tarafından
Ya bak böyle demeyin lütfen almamak da sorun vermek istemek gibi neden kilo almak isteyenlere böyle denir biz diyet yapanlara diyor muyuz böyle
(1,978 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım yanlış anlamada çok da zayıf değilsin, ben evlenmeden önce 1.60 boyundayım 43 kiloydum göğüs ve kalçalarım dolgundur belim ince kum saati gibi duruyordum o halimi çok seviyordum,keşke yine 43 kilo olsam hiç itiraz etmem ,  yıllar içinde kilo aldım 10 yıllık evligim , şimdide veremiyorum yaşın kaç 30 dan sonra kilo almaya başlıyor insan aramızda 3 cm var, hani 56 kilo da  çok da zayıf gelmedi bana yaş aldıkça kilo alırsın boyunda 1.63 muş kafaya takılacak birşey yok zaten zayıf değilsin ilerde alınca veremezsin bu seferde veremiyorum diye üzülürsün
(460 puan) tarafından
Zayıf olmak istemiyorum zaten 57 58 bile iyi geliyro bana ama zor alıyorum
(1,978 puan) tarafından
Canım 56 kilodan 57-58 çıkmak çok da zor değil al bir kilo çerez 5-4 günde bitir bir-iki  kilo alırsın zaten fındık fıstık yani beni şişiriyor ,yada yap tahin pekmez gece uyumadan yarım ekmek ile ye yat yine alırsın miden küçük ise sürekli yağlı tonum çerez ye gün içinde avuç avuç 4 -5 günde bir kilo çerez bitir sana garanti kilo aldırır
0 oy
(324 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım canim3haftada 1 kilo aldım valla sağlıklı sağlıksız bütün kiloları almak istiyorum brnde çünkü çok zayıfım her sabah haşlanmış yumurta yiyorum pilav makarna manti normalde yediğimin iki katı yiyorum ve yemek yemek için acikmayi beklemiyorum hep agzım dolu ne görsem yiyorum birde macun aldım oda iyi geldi sanırım günde 5ogun yiyorum
(460 puan) tarafından
Kaç kilosun sen şuan
(324 puan) tarafından
Doğumdan önce 49kiloydum emzirme çocuk hiç durmuyor onun peşinde koşucam derken 42 kiloya düşmüşüm hiç farketmeden şu anda 43oldum 3hafta da
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Kız ne var kilonda . Gayet ideal boyuna göre. 
0 oy
(594 puan) tarafından
Boyum 165 kilom 55 bence gayet iyi az değil kilo alınca da veremezsen üzülürsün bence o daha kötü 
0 oy
(13,928 puan) tarafından

Daha Şubat ayında 57 kiloyum bu 2 kiloyu nasil vereceğim diye kendine dert edinmiştim. Şimdide kilo almak mi istiyorsun. Fikirlerin hızlı değişiyor sanırım :angel:

0 oy
(2,587 puan) tarafından

Ne güzel bence ya. Ama bazıları balık etliyi sever doğru. Bana 155 boy 55 kiloya biraz daha kilo alsam daha iyi olur gibilerinden söyleyen oluyordu. İleri yaşlarda hiç iyi olmuyor ama  o kilolar yaa:dizzy:

0 oy
(717 puan) tarafından
Sana bir şey önereceğim kulanip bana bol bol dua edersin benim annem zehirli guatr ve böbrek yetmezliği olan biri oda 39 kiloydu hiç almıyordu o ilacı kulandi  60 kilo aldı ilacin adı bomba Trendyol da satılıyor daha önce buradan da öner miştim memnun kalan var
(446 puan) tarafından
Canım linkini atar mısın buraya
(717 puan) tarafından
Tamam
(717 puan) tarafından
(446 puan) tarafından
Teşekkürler canım:)
0 oy
(2,781 puan) tarafından
Fazla kiloyu ne yapacaksın şu andaki kilon gayet ideal boyun çok uzun değil çünkü ortalama bir boyu yani sonra da vermeye çalışıyorsunuz boş ver iyi kilo n
0 oy
(567 puan) tarafından
Benim boy 175 kilo 54 ben bile kendime zayıf demiyorum. Sen gayet iyisin
0 oy
(482 puan) tarafından
Kız sen deli misin :) boyum 1.60, kilom 55e çıktı diye günlerdir kafayı yiyorum acilen 50 kiloya düşmem gerek. Hiçbir yemek zayıflıktan daha güzel değildir inan bana, kilo alırsın sonra bünyen zamanla kilo almaya alışır bu sefer zayıflamak için çare ararsın. Ayrıca boyuna göre kilon çok çok ideal keşke ben öyle olsam
(680 puan) tarafından
Yani sen de deli misin ha 50 ha 55 yani manken de olmayıverin :)
(482 puan) tarafından
Bu boyla zaten mankenin yanından geçemem :D:D aslında derdim çok zayıf olmak değil canım ama kendi vücudumu tanıyorum, biraz kilo alınca sadece yüzüm ve göbeğim şişiyor bana yakışmıyor
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Nesi tuhaf,gayet iyi durumdasın bacım. Yaş gittikçe alıp zor vereceksin ille de istiyorsan az sabır :D
0 oy
(680 puan) tarafından
Al Nutellayi her gün kaşıkla ye bak nasıl alıyorsun 56 Kilosun zaten ideal kilonun sınırındasin 60 olsan sisgo olacaksın 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 341 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 585 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
16 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 357 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

381,250 soru

11,413,669 cevap

34,960 kullanıcı

...