0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Dün de yazdım kızım hasta iki gündür doğru düzgün bir şey yemiyor. Dün en azından kaşık mama yedirmiştim. Bugün onu bile yemedi sabah iki kaşık şehriye çorbası yedi o kadar. Sürekli battaniyeyle geziyor yatıp uyumak istiyor. İlaç da içmiyor ki zaten açken vermek istemiyorum belki dokunur diye. Napıcam ya sabahtan beri ağzına bir şey sürmedi şu saat oldu 

6 Cevaplar

0 oy
(8,385 puan) tarafından
Doktor bana zorlama demişti. 

Nasıl ki biz yetişkin olduğumuz halde hastayken yemek yiyemiyoruz halsiz oluyoruz canımız hicbirsey istemiyor. Çocuklarda öyle ölmeyecek kadar yesin. İlaçlarını da ver iki kaşık bile midesini tutar. Meyve suyu sevdiği şeyler vardır illa onları dene.
(129 puan) tarafından
İnan ne denediysem yemedi. Eşime kahve yaptım yanında çikolata vardı normalde yer ama ona bile bakmadı hatta ben uzattım almadı
-Reklam-
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Çubuk kraker yada muz bizde kurtarıcı oluyor,deneyin derim 
(129 puan) tarafından
Çubuk kraker de Bi iki tane yedi o kadar birazdan tekrar deneyeceğim vermeyi inşallah yer
(1,268 puan) tarafından
İnşAllah cnm
0 oy
(4,418 puan) tarafından
İlaçları içecek başka çaresi yok. Gerekirse sıkıştırıp vereceksin. Yoğurt dene. Sevdiği şeyleri dene. Tuzlu çubuk falan. 
0 oy
(2,987 puan) tarafından
Hastayken normal, en önemlisi bol su içir. Tuzlu çubuk kraker vs ver. 
0 oy
(290 puan) tarafından
Zorlama çocuğunu enerji verecek şeyler ver şeker çikolata gibi ilaçlarını aksatma yarına biseyi kalmaz 
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Hastayken vücut sindirimi yavaşlatmak ister ki mikroplarla savaşsn bu bı savunma sistemi. Bağırsak yorulursa metabolizma enerjiyi sindirime verir hastalıkla mücadele edemez. Zamanla yemeye başlar siz ara ara teklif edin, sindirimi yormayacak şeyler yedirin çorba taze sıkılmış meyve suyu vb

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...