0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (572 puan) tarafından
Kızlar 3 4 gündür eşimin karnı şişti gazı vardı meğerse apandisi patlamak uzereymis hatta tomografiye girdi çıktı sonra ise gitti çalışmaya akşam sonuç göstermeye gidiyor ve şişmiş patlamak üzere demiş doktor sonra ameliyata almışlar açık meğerse patlamış ucuz kurtulduk sağlığınızı ihmal etmeyin benim eşim birde sonuç göstermeden eve gelmeyi düşünüyordu çünkü çok beklemişti gündüz de hastanede ama mecbur kan sonucu röntgen tomografi derken insanın 1 günü gidiyor Allah'ım dermansız dert vermesin tüm hastalara Allah şifa versin insAllah buda eşime bir ders olur sagligini ihmal etmez bundan sonra 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk olarak çok geçmiş olsun allah eşinede şafi ismiyle şifa versin inşallah bendede çok gaz sancısı karın ağrısı oluyor hangi bölüme gitri eşin 
(572 puan) tarafından
Eşim acile gitti lavmana rağmen boşalmadi karnındaki gaz eşimin canım ama buna genel cerrahi bakiyormus
tarafından
Tekrardan çok geçmiş olsun genel cerrahisi tamam çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benimde patladı doktorlar bişey yok diyerek göndercekdi yatırdılar çok ağrım vardı dayanamiyordum ona rağmen ytirmayacakdi meğerse patlamış kötüleştim aldılar ameliyata çocuktum daha çok korkulacak bir ameliyat değil kuzum çabuk toparlar 
(572 puan) tarafından
İnsAllah canım benim ama önemli birseymis bu apandis patlamasi
0 oy
(1,780 puan) tarafından

Allah şifa versin inşallah ya bende haftada bir 3 4 günde bir gaz sancısı gibi çekiyorum sürekli ama yok geçmiyor :(  

(572 puan) tarafından
Benim esiminde öyleydi lavman yaptılar yine geçmedi tomografi çektiler birde bu patlayınca öldürüyormus 24 saat içinde müdahale edilmesse
(1,780 puan) tarafından
Ayy çok korkuttun kız dahiliyeyemi gideyim
(572 puan) tarafından
Yok genel cerrahi ye cnm
(1,780 puan) tarafından
Tmm çok sağol
0 oy
(8,424 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Acil sifalar...
(572 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bir ben (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu

381,780 soru

11,429,680 cevap

34,989 kullanıcı

...