0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (2,493 puan) tarafından

Bir hafta önce hastaydım çok ağır atlattım ardından ağzımda dudaklarımda uçuk çıktı bebegimden uzak durdum oldukta opmedim 2 gün önce baktım dudağında çıkmış şimdi de çok şişmiş ağlıyor durmuyor napayim bilen vardır belki 

Hastaneye götürsem durmaz çok ağlar :'(

6 Cevaplar

+1 oy
(4,454 puan) tarafından
Hastaneye götürün mutlaka endişelendirmek istemem ama bebeklerde herpes sıkıntı olabiliyor 
(2,493 puan) tarafından
Sabahı beklemek zorundayım hiç durmaz perişan olur ağrı kesici verdim

Netten baktım bende o yüzden korku oldu
(4,454 puan) tarafından
Sabah gidersiniz o zaman ama lütfen arkadaşların dediği gibi sağlık ocağına götürmeyin. Pediatri hekimi görsün
(2,493 puan) tarafından
Sağlık ocağına güvenmem ki zaten tabiki çocuk doktoruna goturcem
(4,454 puan) tarafından
Tamam canım. Endişe etme ya. Erkenden önleminizi alırsınız. Birşey olmaz Allah'ın izniyle.
-Reklam-
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Hastaneye götür durmaz aglar diye götürmemek çok tuhaf her çocuk aglar hastanede uçuk virüstür. Bebegin alisk değildir vücudu direncsiz kalabilir.
(2,493 puan) tarafından
Bu saatte daha çok perisan olur diye onu soyledim cunku uyku saati ben kendi çocuğumu tanıyorum en iyisi ne ise onu yapıyorum sabah götüreceğim zaten

Bir şekilde hallettik

Yorum yaparken karşıdaki insan ne halde diye bir önce düşünün bilmişlik yapmadan önce direk eleştirisel yorumlarla gelmeyin
Normal hayatta şunu diyebilir misin acaba
(3,359 puan) tarafından
Ben şimdi kalk koş acile götür demedim yada yargilayici eleştirisel yorum yapmadım. Normal haytta şunu diyebilir misim derken simdi anormal hayatta miyiz? Senin sinirlerin bozulmuş ters algılamaya kodlanmisisn galiba
(2,493 puan) tarafından
Yüz yüze ? Normal hayattan kastım

Sinirli değilim üzgünüm
(3,359 puan) tarafından
Geçmiş olsun temiz tut sabah da götürürsün biseyi kalmaz Allah şifa versin inşallah.
0 oy
(809 puan) tarafından
Yani tabiki doktora goturmwn lazım ama karbonatlı su yap pamukla degdir iyi geliyor banada aile hekimim söylemişti çok geçmiş olsun 
(2,493 puan) tarafından
Şu an evde ne yapabilirim diye sordum tabiki de doktoro götüreceğim
(809 puan) tarafından
İşte bende doktora gidene kadar fikir verdim sana
(2,493 puan) tarafından
Yaparım canım çok sagol
(809 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzucuğa
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Uçuk virüstür, şimdi yorumlarda okudum eczaneye sormuşsunuz bir ilacı ama o ilaç uçuğa etki etmez diye biliyorum. Kendim 1 sefer yaşadım zovirax krem kullandım ama çocuklarda kullanılıyor mu bilmiyorum. Bir de kremi eczane verse dahi doktorunuza gitmeyi ihmal etmeyin. 
(2,493 puan) tarafından
Bir krem vermiş bebeklerde de kullanılan antiviral olduğu için yayılmasını onluyormus etki etti rahatladı gibi tekrar uykuya daldı:(
Yarın kesin götürürüm doktora
(3,021 puan) tarafından
Rahatladıysa ne ala, geçmiş olsun şimdiden.
(2,493 puan) tarafından
Çok sagolun
0 oy
(15,336 puan) tarafından
Uçuk kremi oluyor. Ama bebekler kullanır mı bilmiyorum. Bence sen götür yine de. Büyüdü artık ama yine de bebeklerde tehlikeli olabilir. Nolur nolmaz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
11 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
14 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,746 soru

11,428,531 cevap

34,988 kullanıcı

...