0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (2,148 puan) tarafından
Hep bir böyle bir hengama gibi önce aileler sorun idi tam onlar duruldu başka sorunlar şuan ikinci evliliğim yaptım böyle tam huzur buldum diyorum yani bu seferde başka huzursuzluk hayatımın içine eden her zamanımda bir bencil insan var yani dünyaya bencillerle sinanmaya gelmisim

3 Cevaplar

0 oy
(664 puan) tarafından
Insan alışıyo bi süre sonra be bacı bazen sakin gidiyo canım sıkılıyo yok mu aksiyon diye maşallah 2 gün sürer:D bizdeki sakinlik. Allah sabrımızı arttirsin  çok şükür halimize 
(2,148 puan) tarafından
Evet öğle oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Yıllardır babamdan çektik. Evlenmeden önce Allahım karşıma babam gibi biri çıkmasın huyu suyu olarak. Evlendim eşimde en sevmediğim özellikler babamla aynısı şimdide ondan çekiyorum. Bir iyiyiz bir kötüyüz. İmtihanım buymuş.
(2,148 puan) tarafından
Aynen sanki bazı insanlar slulet değiştirmiş gibi hayatimizda diyorsun ki şu kişide böyleydi
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Tamda bugün öyle bi dengesizle uğraşmak zorunda kaldık 

Ailecek güzel vakit geçirelim dedik mangalimizi yaptık yedik sohbet muhabbet derken bir telefon geldi aileden dengesizin biri eşimin işine çomak sokmaya çalışıyormuş tüm tadımız kaçtı eşim saatlerdir halletmeye çalışıyor olmazsa sonucu kötü olur biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 796 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
29 cevap 421 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alaska (811 puan) tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı