0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Bebislerinizin cinsiyetleri ne oldu 

27 Cevaplar

+1 oy
(1,537 puan) tarafından
Kusmayla bulantıyla alakalı bir şey. Bünye ve metabolizma ile alakalı o. Kızım oldu sıfır bulantı sıfır kusma ile tamamladım gebeliği. Ama arkadaşımın da kızı oldu kusmadan mide bulantısında bir şey yiyip içemeyip hastaneye yatırıyorlardı hep.
-Reklam-
+1 oy
(11,085 puan) tarafından
Erkeklerde olmadı, kızda çok kustum son ayda bile 
0 oy
(47 puan) tarafından
Deli gibi kustum 1-4 ay arası, oğlum oldu
0 oy
(15 puan) tarafından
İlk kızım oldu bulantı kusma yoktu şimdi 2 hamilelğimde aynı valla buda kız heral
0 oy
(12,737 puan) tarafından
Kızım da hiç bulantı kusma olmadı zaten 2,5 aylıkken öğrendim
(12,737 puan) tarafından
Haha canimcım ☺️
Benim çocuk olmuyor muhabbeti vardı ya hiç aklıma gelmedi hamilelik her hafta Zonguldak İstanbul arası git gel yaptım bilmiyorum çalıştığım o kadar koku içinde mikro kaynak saç takıyordum ya en son kist mi oldum diye gittim 2 ay görmeyince birden kalp atışlarını diyordu iki buçuk aylık hamileymişim))

Evet evet prenses napıyor keyfi yerinde mi
(1,537 puan) tarafından
Prenses 2 yaş sendromunun doruklarında. Her şeye baş kaldırma, inatlaşma. Yıldım valla :):) rahat bıraksalar yıllarca uyurum gibi geliyor. Daha hala ayakta uyumaya niyeti yok. Uyusun diye gözünün içine bakıyorum ama yok yatağıma tırmanayım kendimi kenardan aşağı sarkıtayım derdinde. Defne hanım nasıl :) küçük paşa ne durumda:):)
(12,737 puan) tarafından
Aynı durumdayız canısı hiçbir ataği yaşamayan Defne 2 yaş sendromunun dibine kadar yaşıyor:(
Bir grip oldu Efe Defne'ye de geçti şükür ilerlemeden atlattılar
Uslu kızım gittı yerine inat her şeye ağlayan sebepsiz yere bağıran biri geldi
(1,537 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.
(12,737 puan) tarafından
Hepimize))))
0 oy
(1,147 puan) tarafından
İki oğlum bir kızım var hiçbirinde kusmadım sadece yorgunluk vardı ve hepsinde de aynı şeyleri aşerdim 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kizim oldu...
0 oy
(759 puan) tarafından
4 ay boyunca yanımda kovayla uyudum o denli kustum çubuk krakerle beslendim cinsiyet erkek 
0 oy
(594 puan) tarafından
Kusmanın en alasını yasadım kızda da şuan oglana hamileyim kızdan daha çok kustum ben bünyeyle ilgili diyorum 
0 oy
(7,051 puan) tarafından
Bi kız bi erkek. 
0 oy
(425 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası yok ilk kızımda 4 ay kustum aşırı zayıfladımşimdi 16 haftalık gebeyim hiç kusmadım bu da kız hayırlısıyla
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Hiç birinde kusmadım. Bir tane kızım 2 tane oğlum var. 
0 oy
tarafından
Kız oldu ama son 3 ay dehşet mide yanması son ay şurup vs de işe yaramadı baya da saçlıydı
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Alakası cinsiyet le yok kizmda aşırı bulandı bir buçuk ay mesela arkadsim dyor kızımda ve ikinciye hamile sıfır bulantı bende şuan hamileyim cinsiyet blmiyorum ama aşırı bulantı koku hasasuyetim var iştah yok 
0 oy
(658 puan) tarafından
Kız da da erkek te de hiç kusmadım midem de bulanmadı 
0 oy
(2,592 puan) tarafından
İlk 3 ay içinde öyle bulantım oldu ki bişey yiyemiyorum nerdeyse. Aç geziyordum. Erkek. 
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Annem bana hamileyken bulantidan hastanelere düşmüş kız olmuş ben de aynı şekilde bulantidan mahvoldum oğlum oldu :)))
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Kizdada oglandada kustum sadece kizda daha çok kustum cinsiyetle alakası yok annem kaç tane doğurmuş bir tanesinde bile kusmamis
0 oy
(5,410 puan) tarafından
3 gebeliktede kustum 2 erkek 1 kız ❤
0 oy
(8,990 puan) tarafından
İlk gebeligimde ne ağrı ne sızı ne bir sancı ne bulantı kusma hiç şikayetim olmadı. Dokuz ayı güllük gülistanlik geçirdim. Oğlum oldu. İkincide de daha hamile olduğumu bile bilmiyodum mide bulantım başladı doğuma gidene kadar. Dokuz ay ağrıdan sizdan sancidan mide yanmasından bulunmasından duramadim. Yine oğlum oldu.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 46 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 23kubra23 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
16 cevap 147 göst.

381,309 soru

11,414,894 cevap

34,964 kullanıcı

...