0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,062 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Iyi aksamlar hanımlar. Oglum 22 aylik artik yavas yavas tuvalet egitimine baslayalim  diye duusndum.  Buyuk tuvaletini biliyor ve yapmadan soyluyor geldi diye kucuk tuvaletini ogretmem gerekecek. Trendyolda soyle bir egitici lazimlil buldum. Suan 15  haftalik hamileyim dogacak olan bebegimin tuvalet egitiminde yine kullanirim  diye soyle birsey alayim diyorum. Kolay ogrenmesine faudasi olur mu bunun gibi kullananlar oldu mu . Bir de  tuvalet egitiminde nelere dillalt etmeliyiz. Tecrubeli  yardimci olacak annelere simdiden tesekkurler sevgiler

7 Cevaplar

0 oy
(93 puan) tarafından
Post cıkkkkkk
-Reklam-
0 oy
(4,473 puan) tarafından
Canım foto ya da link yok
(4,473 puan) tarafından
Bizde bundan var. gayet sevdi. Güzel kullanıyor. Kapağı kapatıp sifona basıp bay baaay diyoe :D
(1,062 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevabiniz icin o zaman bende hemen siparis vereyim  :) ogluma zaten dayanikli birsey lazim hemde ikinci  bebekte de kullanirim.
(1,062 puan) tarafından
Sifonn sesi falan cikiyormus sanirim yorumlarda okumustum
(4,473 puan) tarafından
Evet evet çok komik foşur foşur ses geliyor.:D baya da sağlam bu arada
(1,062 puan) tarafından
Super o zaman cunku oglum firsat buldukca banyoya gidip sif8na basmaya calisiyor
0 oy
(6,426 puan) tarafından
300 liraya lazimlik aldım oğlum tuvalete yapmak istiyor ? Ve ilk zamanlar lazimliga oturursa çok kolay bence
(1,062 puan) tarafından
Bende suan foto ekledim soyle bir sey almam alismada kolaylik saglar mi.  Sandalyeli veya arabali olanlar var ama onlar kullanim acisindan iyi olmaz diye dusundum
(6,426 puan) tarafından
Bende buna hiç gerek yok ben çok pişmanım 300 lira verip aldığıma gorumcem zuccaciyeden 60 liraya almış:)
(1,062 puan) tarafından
Evet bende marketlerde falan gordum de  eglenceli bi lazimlil olsun diye bunu dusundum ama zuccaciyede bakayim
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben yeni aldım oğluna oğlum çok sevdi ama maalesef büyük tuvaletini yapmıyor korkuyor oda oğlumla alakalı bir sorun alaturkadada yapmıyor bu lazımlık güzel sağlam ben memnunum 
(1,062 puan) tarafından
Tesekkurler bende siparis verecegim ikincicocuk icinde kullanmak icin saglam olmasini istiyordum. Cocuklar ilk korkuyorlar kolayca alisirlar umarim
0 oy
(69 puan) tarafından
Benim oğlumda 20 aylık ve bizde tuvalet eğitimine başladık bugün 3. Gün. Bize teyzesi ve dayısı fisherprice markanın konuşan lazimligini doğum günü hediyesi olarak almıştı. Onu kullaniyoruz. Tuvaletini yapınca şarkı çalıyor o yüzden hoşuna gidiyor ve hiç zorlanmiyoruz. Bu tarz renkli ve sesli şeyler çocukların hoşuna gidiyor 
(1,062 puan) tarafından
Tesekkurler yorum icin evet bende aslinda bu tuvalet egitimini eglenceli halde gecirelim istiyorum. Link vsrsa atabilir misiniz ona da bir bakayim almiskrn hem kullanisli hemde oglumun hosuna gitsin istiyorumm
(69 puan) tarafından
0 oy
(7,785 puan) tarafından
Lazimlik tavsiye etmem adaptör al bence
0 oy
(3,406 puan) tarafından
Ben direkt klozet için çocuk adaptörü aldım canım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
13 cevap 179 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (487 puan) tarafından soruldu

381,908 soru

11,433,248 cevap

34,998 kullanıcı

...