0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Kizlar bayramda eşimin aileyle kavga ettim hakli olarak esimde bana kirgin sinirli ve mesafeli sizce esimle konuşmalı miyim konuyu ben çok üzgünüm yapmamam gerektiğini kendime duzetcem sen ne dersen senin ailene oyle davrancam deyim mi yoksa böyle soğuk soğuk davranmaya alıştım mı annem ablam.konusma diyor ama aile uzmanları konuyu konuşarak haledin diyor sizce

6 Cevaplar

0 oy
(2,283 puan) tarafından
Tabiki konuş canım ne zamana kadar kırgın kalicaksiniz birbirinize sonuçta aynı ewin içinde yasiyosunuz konuşarak halet bence ben olsam öle yapardım 
(145 puan) tarafından
Ya mesafeli sakinleştir deni ne zamana kadar birsey olmamış gibi davranmam sorun yok muş gibi olmaz ki bir gün patlar
-Reklam-
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Konuya bağlı 
(145 puan) tarafından
Konu çok uzun ama en son yaptırdım hareketler kötü
(1,966 puan) tarafından
O zaman adım atmalısın.. adamlar haksızlen alttan alınınca alışıyor ama haksızsan bi adım atmalısın
(292 puan) tarafından
Ne yaptın ki canim merak ettim
(145 puan) tarafından
Eskileri sindiremedim konu çok uzun  hangi birini anlatayım en son hareketlerim onların seviyesine indim canim
(145 puan) tarafından
Canım paylaştım yeni posta istersen fikrini söyle vallah pişmanım ama insan dolunca hersey yapıyormuş
0 oy
(100 puan) tarafından
Konuş tabi ki 
0 oy
(566 puan) tarafından
Haklı olup olmadığıa bağlı 

Bide konu ne oda önemli 
(145 puan) tarafından
Haksızım maalesef 2 sene sustum yumdum en sonunda patladım ama cok.fene patladim
0 oy
(119,515 puan) tarafından
tartisma konusu nedir kim hakli kim haksiz bilemiyoruzki hakliysan konusma
(145 puan) tarafından
Haksızım ama en son olaydan dolayı içime attım sustum. Eltime karşı en sonunda patladım ama cok çirkin patladım
0 oy
(424 puan) tarafından
Biran önce konuş canim çünkü kırgın kaldikca mesele küçükse bile büyüyüp gidiyor üzgun ve pişman olduğunu bilmesi daha iyi olur meselenizi halledrsiniz inşallah 
(145 puan) tarafından
Demi konuşmasan icine atıyorsun ve küçük bir olayda patliyorsun halinin altına atmamak lazım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 249 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 848 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 690 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Yedek hesap (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 519 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde aysecik (42 puan) tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı

...