0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 22 Aylık kızım var lohusa depredyonundan dolayı emziremedim Aptamil mama kullandım şimdi günde bir biberon içiyor 3 yaştan sonra devam edeyim mi birakayimi emizeremedigim için kendimi suçlu hissediyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ben de mama verdim çoğunlukla bir buçuk iki yaş gibi bıraktırdım. Sütü suyla seyreltip verdim genelde.
(35 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,480 puan) tarafından
3yaş yeterli bence daha fazla icirme. Mama icirdin diyede kendini suclaama olabilir illa her bebek anne sütü alıcak dir kural yok. Alsa iyi olur ama olmayınca olmuyo
(35 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler
0 oy
(156 puan) tarafından
Canım biz 13 aylıkken doktorumuz mamayi bırakmamızı devam sütü almamızı önerdi 2 yaşından sonra gunde 1 kez olmak kaydıyla normal yarım yağlı süt veriyorum gece yatmadan veriyorum 
(35 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Kendini suçlama emziremedigin için emzirmeyen yada Bi sebeple emziremeyen anne olmamis mi oluyor ben 2 ay emzirebildim sonra stresten sinirden sütüm kesildi bu beni daha az anne yapmıyor emzirenide gerçek anne yapmıyor... 3 yaşından sonra mamaya gerek yok hatta ek gıdayı çok güzel yiyorsa hiç mamaya gerek yok
(35 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler
0 oy
(363 puan) tarafından
21 aylık oğlum sadece 4 buçuk ay emdi neler yaptım emzirme danışmanı vs ama olmayınca olmuyo canım sağlıklı olsunlar da.. bende yalın zamanda bıraktırayım diyorum sadece uykuya geçerken veriyorum şuan
(35 puan) tarafından
Tmm canım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Masum anne (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilsellvi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
0 oy
8 cevap 128 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...