+1 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından

• Yarın 2. Doğumum olacak ve içim çok buruk. Ailemle gorusmuyorum ilk cocugumda da gelmediler bunda da yoklar. Bu kadar kincilik bu kadar öfke kaç senedir neden. Kendime çok kızıyorum neden bu kadar uzuyorum kendimi diye ama elimde değil. Babamı ilk çocuğum 1 yaşındayken toprağa verdim cenazesine bile istemediler beni babam torununu görmeden vefat etti sorumlu beni tuttular kaçarak evlendim cunku. Bir yanım yine yarın buruk olacak annem çok yanımda olsun istiyorum ama benim annem beni sevmiyor galiba... Neyse kızlar ben içimi dökmek istedim. Lütfen benim için dua eder misiniz   kimin duası kabul olur bilinmez. Dualarınız da bana da yer verin <3

5 Cevaplar

0 oy
(1,480 puan) tarafından
Abim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin canım takma stres yapma bebeğini düşün 
(178 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Öyle yapmaya çalışıyorum işte.
-Reklam-
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sıkma canını sende evlatların için güçlü olmalısın 
(178 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Evlatlarım için varım zaten ben onlara çok iyi anne olmaya çalışacağım
0 oy
(8,416 puan) tarafından
Rabbim sağlikla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Üzülme boşuna sen yarın bebeginle kavuşacaksınız. Onu düşün...
(178 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Benim içimi zaten yarın bebeğime kavusmak yumuşatıyor.
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Neden ya neden kaçarak evlendin cnm ne gerek vardı... artık olan olmuş mutlaka adım atmissindir barışmak için ama doğumdan sonra al çocuklarını dayan annenin kapısına seni kovacak dövecek değil ya saatlerce soğuk taşın üstünde otur gerekirse elini öp özür dile Bi gün hayatta kime muhtaç olacagimizi bilemeyiz şimdi bunları düşünüp stres yapma bebeğine odaklan sağlıkla doğur kucağına al kırkı çıkar çıkmaz dayan annenin kapisina
(8,934 puan) tarafından
Abilerin *** yesin annen kabul ettikten sonra.. sen şimdi düşünme bunları bebeğine odaklan
(178 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için :)
(247 puan) tarafından
Ne biçim insanlar evlendiğin  adama kaderine gittin. Kaçtın başka şey yapmaya mı gittin o kadar öfke edilecek ne var. Mutlu olman gittiğin yerin iyi.olması önemsemeleri gereken şey bu değil mi. Ailendir ama kusura bakma bence hiç koca yürekli değiller. İçin de bir merhamet şefkat yüreği taşıyan da mı yok. Abilerine ne en nefret ettiğim şey seni doğuran annen baban ama onlara ne düşer ki bu. Hiç ilgilendirmez bi yerden sonrası onları. Kadına değer verilmediği için yazıyorum bunları. Kaçmak hata olabilir ama öyle kin edilecek bişey değil evlenmişsin ve en güzeli mutlusun. Gerisi boş. Bu kadar gereksizce abarttılar ve abilere kuşak verdikleri için adıl senin affetmemen lazım sana bişeu olsa (Allah korusun)annenin yüreği yanacak abinin umrunda olmayacak. Yaptıkları en büyük pişmanlık abi cahilliğini dinlemeleri
(178 puan) tarafından
Bu yorumunuza harfi harfine katiliyorum. Kesinlikle içimden geçenleri yazmışsınız ellerinize sağlık . İpler abilerimn ellerinde malesef annem de çok çekiniyor onlardan. Onlar olmasa kesinlikle sıkıntı yok
(247 puan) tarafından
Bilirim canım o abi olacak insan müsveddesi yapıyor anne çekiniyor yazık ona da. Çünkü bunu çevremde ne yazık ki gördüm. Allah yardımcın olsun anneni.de onların eline düşürmesin .
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bebeğim boşver seni takmayanı hiç takma.Farz et ki yoklar.Evlenmişsin çoluk çocuk sahibi olmuşsun hala kin güdüyorlar . Kendileri bilirler
(178 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Bazen aklıma geldikçe üzülüyorum ama sonra diyorum herkes mutlu olsun evinde olsun benim çocuklarım yanımda olsun yeter.

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,436 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 433 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.