+1 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (1,129 puan) tarafından
Kızlar kızm 2 yaşında. 1 senedr flan özellikle hasta olduğu zamanlarda yastik kullaniyorm. Çünkü geniz eti var ve biraz boynu yüksek olması lazımdı . Şimdi de sürekli yastiktan aşağıya iniyor kafasi. Geniz eti problemimz hala devam ediyor.  Yastik la biraz daha rahat oluyor ama sabaha kadr kafası hep yerde oluyor ..gece kaç kere yastığa koyuyorm hatırlamıyorum. Bunun Bi çözümü yok mu. Başka yastik mi alsam ne yapsam bilemedim.. siz yastıkla yatırıyor musnz çocuklarınızı?

8 Cevaplar

0 oy
(2,013 puan) tarafından
valla canm koyuyordm ama o kdr cok hareket ediyorlarki yastik baslarin altinda durmuyor en son bende saldm gitti
-Reklam-
0 oy
(1,611 puan) tarafından
Kullanıyordum o yaşlarda şuanda 5 yaşında bizde de geniz eti var kaç kere düzeltiyorum geceleri ama yine aynı uyuyor
0 oy
(602 puan) tarafından
Ben de kızımda 2 yaşından sonra kullanmaya başladım. Oğlum 16 aylık hala kullanmıyorum yastık.

Benim kızımın yastığı çok kalın değil. İnce sayılır ama kafayı koyduğun zaman çöküp giden elyaflardan da değil. Biraz sert olanlardan. Önceden yastığı yumuşakken sürekli  başı yaatıktan düşüyordu bir de iki yıl boyunca yastıksız yattığı için alışamamaıştı. Yastığını biraz daha tok duran bir yastıkla değiştirdikten sonra bu problemi yaşamamaya başladık. Siz de deneyin belki faydası olur canım.
0 oy
(12,739 puan) tarafından
Geçmiş olsun prensese 

2 ye girecek yatmıyor kızım

Oğlum burnu tıkanıyor hem arada koyuyorum yastığa
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Oğlum yaklaşık 3. Aydından beridir yastık kullanıyor biliyorum o aylarda zararlı doktorlarda önermiyor ama yastıksız uyumuyordu şimdide yastıkla yatıyor ama sabaha kadar yastık bir yönde oğlum bir yönde oluyor 
0 oy
(225 puan) tarafından
Benim küçük kızım 16 aylık ben de 1 yaşından itibaren yastık koydum.ilk zamanlarda istemedi ama alışıyo sonradan.geniz eti varsa ne yaparsan yap horlar rahat edemezki
0 oy
(238 puan) tarafından
2 yaşından sonra başladım yastık kullanmaya 28 aylık gece çok dönüp duruyor ama kendi yastığa yatiyo tekrar normal bizim yastıklardan kullanıyorum küçük yastıkta hiç yatmadı
0 oy
(44,758 puan) tarafından
İki cocugumada hep yastık kullandım.   

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.