0 oy
159 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (484 puan) tarafından

image

kizimi okula bıraktım söyle bir menü hazırladım hızlıca yedikten sonra namaz kılıp temizliğe devam edicem. Süpürge çektim toz aldım silme kaldı. Sonra akşam yemeği yapicam sizler neler yapıyorsunuz aşko canlar 

6 Cevaplar

0 oy
(7,834 puan) tarafından

Kadinlarin işi bitmiyo deilmi yav:D

Bogaz agrisiyla mucadele bagdemciklerim sismis yutkunamiyorum dun acillik oldum usume me mani olamadim da usutyum sanirsam.

Aksama disardan soyleriz cok halsizim ev isleri ztn bi dursun iyi hissetmiyorum:(

(484 puan) tarafından
Biter mi aslaaaaa☺️yaaa kuşum benim çok geçmiş olsun bademcik çok kötü ya en son çocukken şişmişti acısı ne fena. Öyle yap hasta halinle yapamazsın bişey zaten
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Afiyet olsun patetes her halini çok seviyorum.En çok da kızartmasını her gün yesem bıkmam.Ama baya kilo almışım artik yemiyorum:((
(484 puan) tarafından
Çok teşekkür aşkım. Bende kızartması ezmesi salatası her türlüsünü severim
(311 puan) tarafından
Bende öyleyim ya en çok sevdiğim şey patates:))Sana tekrardan afiyet olsun canim
(484 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim❤️
(311 puan) tarafından
Rica ederim❤❤
0 oy
(484 puan) tarafından

image

kargomda geldi içime doldu yemeğe oturcam kargolar gelicek yemekten sonra bakayım 
(1,528 puan) tarafından
Aç bakalım ne geldi
(484 puan) tarafından
Tulum eşarp sipariş geçmiştim sweat istedim dün geldi makinaya attım. Ayakkabıda sipariş geçmiştim oda muhtemelen yarın gelir
(484 puan) tarafından
Temizliğimi bitireyim paylaşırım gebeler için
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Bende evı supurdum yoruldum kahve molası verdim yemege başlıcam hemn camasır ısım var daha. Aksama yuruyuse cıkıcam diyetteyimm :)) 
(484 puan) tarafından
Şifa olsun canım. Bende temizlikten sonra icicevm kahve mi. İyi ki çamaşır dedin yıkanmışti çıkarmam lazım koku dusucekti yoksa yaaaa
(4,225 puan) tarafından
Sagol cnm ❤️ Ayy iş hiç bitmiyor valla arkası yok en iyisi kendimize arada zamn ayırmak
(484 puan) tarafından
Öyledir dinlene dinlene yaparız bizde
0 oy
(3,449 puan) tarafından

Şöyle foşur foşur yıkadım temizliğe noktayı koydum artık dinlenme zamanı 

image

(484 puan) tarafından
Ennn sevdiğim bu ferahliktan bende istiyorummmmnn:(((( daha bir surru işim var eline sağlık aşkım
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Valla ben bugün temizlik yapmicam 2 gündür geberdim bi gün sil şupur toz al banyo WC yıka çamaşır yıka derken akşam olduzaten hiç bişey anlamadım dünde yazlıkları çıkardım kisliklari kaldırdım dolap içlerini düzenledim önceki gün yikadiklarimi katladim derken dünde bitti bişey anlamadım bugün ortalık toplutdu zaten bi yemek yaptım şimdi gidip biseyler yicem ne yerim bilmiyorum sonra namaz kalıp süre caliscam inşallah 
(484 puan) tarafından
Eline sağlık canım Hiç dolap içlerinden bahsetme daha onlar duruyor aşkım. Havalr yağmurlu soğuk kaldiramadim bir türlü kisliklari.
(7,188 puan) tarafından
Benim kolay yerde diye kaldırdım yoksa ben de kaldirmazdim haklısın hava duzelmedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Smyra17777 (484 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
15 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (484 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 222 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (890 puan) tarafından soruldu

381,316 soru

11,415,307 cevap

34,966 kullanıcı

...