0 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,065 puan) tarafından
Kızlar cildim çok yağlı ve sivilceli bir aydır peeling nemlendirici filan kullanmaya başladım biraz etkisi oldu azaldı sivilceler düzenli kullanırsam biter diye umuyorum. Demekki sorun doğru cilt bakımı yapmamaktaymış ama diyorum yüzüne lif sürmekten başka bişey yapmayan kadınlar bunlar yüzüne birşey kullanmıyor ise dünyanın %70 i sorunlu ciltli olması gerekirdi . Cildi güzel olan herkes cilt bakımı yapıyor mu gerçekten . Yada sabahleyin bi suyla yıkarım olur biter diyen ve geçrekten cildi sorunsuz olan var mı 

9 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Cildim güzel diyemem ama pürüzsüz çok nadir sivilce vs çıkar yagki da değil kuruda değil sadece hafta 2 3 kere kıl maskesi yapıyorum onun dışında şu sabun bu kadar 
(6,065 puan) tarafından
Kil maskesini yıkayınca da her yer çamur oluyor bee çekilecek çile değil
(3,359 puan) tarafından
Yok kiz bu papatya özlü filan ama çamur gibi olmuyor leğende yıkıyorum tortu kalıyor onuda leğenle klozete bosaltiyorum
-Reklam-
0 oy
(491 puan) tarafından
Kükürt sabunu kullanabilirsin canım yağlı ise sivilcelerede iyi geliyor 
(6,065 puan) tarafından
Bir dönem onu da kullandım cnm . Sadece swbun yeterli olmuyormuş bana galiba
(491 puan) tarafından
Eşim kullanıyor çok memnun
0 oy
(858 puan) tarafından
Cildim kuru bir yapıda sadece günlük nemlendirici kullanıyorum özellikle gece yatmadan önce onun dışında birşey kullanmam peeling de çok seyrek yapıyorum çünkü daha fazla kurutuyor mis gibi sivilcesiz bir cildim var bakım yok denecek kadar az ama gayet güzel her gören ne kullanıyorsun diye sorar
(6,065 puan) tarafından
Valla kuru ciltli olmayı çok isterdim bi nemlendirici tmmdır yağlı olunca yağı temizle yağın tıkadığı gözenekleri temizle ölü derileri temizle baya sıkıntılı amaan
0 oy
(247 puan) tarafından
Yapı gereği cilt sorunu yaşamayan insan ürün kullanmasa da bir şey olmaz zaten. Cilt yapınız yağlanmaya, lekelenmeye müsaitse herkesten farklı seyelr kullanmak gerekir tabii. Benim annem asla sivilce cikartmamis ve yüzünde zerre leke yok. Bir şey de kullanmıyor ama bende güneşten dolayı çil çil lekeler var ne yazık ki.
(6,065 puan) tarafından
Benim görümcem de aynı şekilde hiçbirşey sürmüyor yüzüne ama bitek güneş lekesi var onun da çözümü yok gibi
0 oy
(210 puan) tarafından
Hiç bir şey kullanmıyorum yüzüm sivilcesiz ve pürüzsüz sabah yıkıyorum sabun vs bisey kullanmadan nemlendirici filanda kullanmıyorum 
(6,065 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel ya hep böyle olmayı istedim
0 oy
(1,420 puan) tarafından
Bıttım sabunu kullaniyorum sonrada nemlendirici sürüyorum 
(6,065 puan) tarafından
Bıttım sabunun cilde faydası ney cnm
(1,420 puan) tarafından
Bıttım sabunu, doğal içeriği sayesinde birçok cilt ve saç sorununa iyi gelir. İçeriğindeki bıttım yağı, cilt ve saç bakımında kullanılan değerli bir yağdır. Bıttım sabunu saç temizliğinde, cilt temizliğinde, cildi nemlendirmede, cilt rahatsızlıklarının belirtilerini hafifletmede ve cildi yatıştırmada kullanılır.
0 oy
(1,061 puan) tarafından
Ben cilt bakım temizleyicisiyle her sabah yıkıyorum herşey önemli olduğu gibi cildimde önemli temizlerim yıkarım benimde t bolgem baya yağlı ve faydası var canım normalde de yüzümde birsy yok ama önemsiyorum yinede ayrıca yüzün aşırı yagliysa nemlendiriciyle sadece yumusatirsin ama daha çok yağlanır yüzüne göre bakım duzenlemelisin aşıri yağlı değilse haftalık bakım yapman  günlükte temizleyiciyle temizlemeli yikamalisin sonrasında kuru yerlerine nemlendirici ya da güneş kremi surmelisin ben yaz kış güneş kremi kullanıyorum
(6,065 puan) tarafından
Yok aslında ben dendim kendimi mesela peeling kullandım üstüne maske uyguladım temizlenen gözenekler otomatikmen yağlanmaya başladı çünkü cilt yıllardır bu şekilde durmuş hemen eski haline getirip iyileştirmeye çalışıyor hepten yağlanıyor ama yağsız nemlendirici kullamıyoum daha doğrusu Aloe Vera jeli var onla nemlendiriyorum yağlanması azalıyor günlük yıkama Jeli kullanıyorum iki güne bir de peeling kullanıyorum ama her yıkamadan sonra ne olursa olsun nemlendiriyorum yoksa sivilce çıkıyor cnm bende senin gibi düşünüyordum eskiden kuru olunca temiz gibi geliyordu ama daha kötü olmuyormuş meğer deneye deneye öğrendim bende
0 oy
tarafından

image

Benimde yüzüm çok yağlı ve sivilceli ben 

imagebunları kullanıyorum 

0 oy
(2,121 puan) tarafından
Sadece iki şey kullanıyorum bunun dışındaki her şeyi çöpe sttım. Çünkü ürünlerim çok güzel. Yüzümde siyah nokta sivilce vs hiçbir şey yok. La roche possay effeclar yüz temizleme jeli ve bakım kremi. Zaten eczane ürinü. Akneye eğilimli ciltlerde efsane bir ürün çok memnunum. 
(4,241 puan) tarafından
Bende bu markanın güneş kremini kullanıyorum pahalıda ama boykot urunuymus
(2,121 puan) tarafından
Boykot ürünü mü değil mi bilmiyorum ama yüzüme iyi gelen tek şey ikisi. Kullanmaya devam ediyorum o yüzden

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 436 göst.
13 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 226 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 256 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (811 puan) tarafından soruldu

381,813 soru

11,430,698 cevap

34,990 kullanıcı