0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Binaya yeni taşındık ama sanki burda bı gruplaşma var .Yiyip iciyolar kendi aralarında dışarıda parkta.Ben de çocuğumla orda oynarken bı garip oluyorum daha bir yaşında.Oyle oturuyum ediyim demiyorum zaten ama insan bı garip oluyo ne biliyim anlatamadım.Bazen orda bı grup insan otururken bakıyorum camdan .Çıkmaya çekiniyorum .Aman ne biliyim ya cekingenim biraz 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,359 puan) tarafından
Bizim apartmanda öyle bi kaç kişi kanka olmuş ama hiç de imrenmedim gerek görmüyorum nerde çokluk orda b.oklik ;)
(43 puan) tarafından
Çok haklısınız. Bazen özenmiyor değilim ama sonuçta genel olarak pişman olduğumu hatırlatiyorum kendime. Bana bir iki arkadaş yetiyor.
(3,359 puan) tarafından
Hiç komşuluk ilişkim olmadı ama annemin çok pişmanlıkları vardı hatta burda bizim bina yeni 1 senedir ilk kiracılar biziz herkes kanka oldu hemen bakalım ne zaman kokutacakalr ;)
(120 puan) tarafından
Ozenilecek bişey degil aslında ya bana göre de değil komsuculuk.herkes herşeyi yanlış anliyo artık pek bişey konusulmuyo kimseyle .bişey anlatınca da sonradan bi pişmanlik geliyo .O yüzden böylesi iyi gibi simdilik
(43 puan) tarafından
Sosyal bı varlığız neticede insan bazen hoş sohbet edebileceği birileri olsun istiyor. Ama işte o sohbetler çok kalabalık olmaya başlayınca işin tadı da kaçmaya başlıyor. O yüzden bir iki güzel arkadaş kâfi.
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
He bizde öyleyiz valla anlastgmzla görüşüoruz  herkesinherkesi kafası gotrmko ama biz cagryoz bı çay icirioz:) yinede
0 oy
(486 puan) tarafından
Gruplasabilirler bu normal. Kafa yapıları uyusuyordur takiliyorlardir. Sen de az atılgan olursan vakit gecirebilirsin onlarla. Hem senin için de iyi olur. 
(120 puan) tarafından
Bakicaz yeniyim daha tanımıyorum kim nasıldır .çokta şey etmiyorum olmasa da olur
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Bizim sitede öyle. Normalde pek muhabbetim olmuyor kimseyle. Ama aşağı indiğimde bir grup farklı benim görüştüğüm grup farklı. Görüşmek istemediğim grupta genelde bir birlerini yağlamayı seven poh pohlamaya bayılan tipler. Hiç benlik değil o yüzden merhaba merhaba. Bazen laf atarlar bazen bende geçerken iyi günler iyi akşamlar filan derim geçerim. Kızım 22 aylık bu yüzden parktayız genelde. Ama benim takıldığım kişiler benim kafadan neyse o mantığıyla olduklarından iyi anlaşıyoruz. Tabi eve gidip gelme olmuyor .
(120 puan) tarafından
Herkes kendi kafasınin uyustuguyla takılır haklisiniz.
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Komşu yok kafam rahat :D kocam herseyim

(120 puan) tarafından
Bnde öyle kafadayim biraz dhsvsv
(1,169 puan) tarafından
En güzeli öyle
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Evimin orda görüştüğüm komşularım vardı taşındım apışıp kaldım komşularıma çok üzüldüm şuan hiç kimseyle görüşmüyorum ahahahaha üzülmemek için 
(120 puan) tarafından
Alışınca da olmuyor demekki

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 626 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ferrride (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu