0 oy
563 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,448 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bir öğretmen  gerizekalının biri yüzünden vefat etti  bide o kişi yabancı uyruklu  o yüzden cuma günü eylem yapılacak galiba bazı okullarda 

17 Cevaplar

+8 oy
(7,830 puan) tarafından
Anladik savas vardi geldiler simdi savasta yok defolup gitseler ya naletler bunlar yuzunden ne ekonomi kaldi ne borsey nufusu cogalttikca anamizi bellediler 
(3,448 puan) tarafından
Turkiyeyi  yakında ele geçirip  bizide sürgün  ederler
(1,720 puan) tarafından
Savaş vardı diye köpek gibi kaçıp gelip burda keyif yapacaklarına vatanlarını korusalardi hiç bir şekilde elle tutulur tarafları yok maalesef ki ☺️ yanlış anlamayın linç değil sadece bunlara iyimser olamıyorum
(1,268 puan) tarafından
Konuşmak ve kınamak istemiyorum ama bayramlarda gidiyorlar ülkelerine. O zaman niye gidiyorsun değil mi? Yada madem savaştan kaçtın sığınmacı olduğun yerde neden bu kadar ürüyorsun ? Kendi ülkemde durumum yerindeyken çift koruyorum,bunların genşliği ve rahatlığına sinir oluyorum
(7,830 puan) tarafından
Cano asagida arkadasta yemis uyari da siyasi icerige girecek bosverin
-Reklam-
+3 oy
(4,355 puan) tarafından
Acilen sığınmacılar sınır dışı edilmeli.Ulkemizde yeterince yerli psikopatlar var.Onlar fazla geliyor artık.Allah rahmet eylesin çok üzüldüm öğretmenede:(((
(3,448 puan) tarafından
Hiç edilirmi cnm onlar türk vatandaşı olararak gösteriliyor  oylarına  ihtiyaç var
+1 oy
(3,581 puan) tarafından
Yeni Türkiye :/ 
(3,448 puan) tarafından
Yabancı uyruklar Turkiyeyi  ele geçirmiş
+1 oy
(7,986 puan) tarafından
Güzelim ülkeyi ne hale getirdiler doldurdular Suriyelileri Afganistan Irak İran resmen ülke göçmenistan gibi gelen griyo bizden daha hak sahibi oluyor 
(3,448 puan) tarafından
Biz sürgün olacaz  öyle gözüküyor
+1 oy
(2,038 puan) tarafından
Ülkenin sahibi onlar bizler ise misafiriz. Valla defolup gitsinler savaştan kaçan insanlarda ne bekleniyor ki birde onları savunan bir kesim var onlarida mümkünse alıp gondersinler. 
(3,448 puan) tarafından
Vallah onlar yüzünden kiralar arttı can güvenliği yok
(2,038 puan) tarafından
Tek kiralar olsa keske, ekonomin böyle olmasinin bir diğer sebebi de bunlar. Daha iyi günlerimiz bizler şanslı çocukluk geçirdik olan çocuklarımıza oldu sebep olanlara Allah kat kat hesap sorsunn
+1 oy
(1,042 puan) tarafından
Sınır kapilarını han kapıları gibi açarlarsa olacağı buydu çok üzüldm haberi görünce . 
(3,448 puan) tarafından
Hiç bir mesleğin can güvenliği yok
+1 oy
(10,441 puan) tarafından
Ülke geneli tüm sendikaların eylem kararı var. 
(3,448 puan) tarafından
Ama millet bunu uygulamaz cnm derse girmemek suçtur
(231 puan) tarafından
Sendika kararını emsal gösterince suç olmuyor
(10,441 puan) tarafından
Sendika kararı suç teşkil etmez. Uygulayanlardan biri olacağım
(3,448 puan) tarafından
Iste cnm kendilerini  riske atmazlar
(10,441 puan) tarafından
Riske atmayarak zaten bugün yas tutar hale geldik. Etimle kemiğimle tiksindim. O kadar söylenecek şey var ki ama susuyoruz
0 oy
tarafından
Malesef allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah bencede yapılmalı eylem
(3,448 puan) tarafından
Eşim Ben dahil olmak üzere bir günlük  eylem  yapacaz
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Biz kicimizi da yirtsak kurtulamayiz bunlardan bunun gibilerden 
(3,448 puan) tarafından
Bu gibiler çoğalacak  öyle gozuyor bir cani yüzünden bir öğretmen  hayatından oluyor
0 oy
(1,492 puan) tarafından
Malesef giden can geri gelmiyor Allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay :( ama yinede ses çıkarmak gerekiyor tabi inşallah artık birşeylerin farkına varırlar gerçi farkinda olmadiklarinida sanmiyorumda neyse 
(3,448 puan) tarafından
Kimse ses çıkarmadığı  için herkes istediğini  yapıyor cnm
(1,492 puan) tarafından
Malesef öyle canım
0 oy
(13,325 puan) tarafından
Tek yürek olamayız maalesef biz.. videosunda o caniye ayrı onu içeriye alan işbirlikçilere de sinir oldum 
(3,448 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(3,362 puan) tarafından
Besle kargayı oysun gözünü se.refsz
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Din kardeşimiz diyenler utanır mı sanmam. Bunlar daha başlangıç. Acilen sınır dışı edilmeliler. Bu kadar misafirlik vatana ihanettir. 
(3,448 puan) tarafından
Sorunda bu etmiyorlar  türk  vatandaşı yapıp oy veriyorlar
0 oy
(231 puan) tarafından
Bizim zaten yeterince pisligimiz yok gibi tutup dünyanın en medeniyetsiz ülkelerinden insanları da doldurdular ülkeye. Sebep olan herkesin Allah belasını versin
(3,448 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Bazı okullar değil canm sendikalar karar aldı sendikalı öğretmenler müdürler cuma iş bırakacak yarında çoğu ilk derse girmiyceklrr
(3,448 puan) tarafından
eşimde  girmeyecek cuma günü derse  cnm ama bazı öğretmenler ilerde sorun teşkil eder diye girecekmis
(1,986 puan) tarafından
Aman giden gittiği ile kalıyor ama ses çıkarmasalar dahok yaşanır
0 oy
(5,366 puan) tarafından
İpini koparan burda başımıza bela ettiler 
(3,448 puan) tarafından
Hemde nasil
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Boykottayiz 10 mayısta egitim yok hadi buyrun gobek atin ohh ne guzel okul yok ogretmen yok diye kina yakin yetmeeez davul zurnali bayram ilan edin hadi kosun sahillere parklara bahcelere ... eğer böyle devam edilirse biz şerefli öğretmenleri öldürüp dövüp itibarsizlastiracaklarsa yakında kalifiye doktorlarimiz gibi bizleride kaybedecekler elin suriyelisi gelip egitim verir çocuklarınıza sonra zirlarsiniz benim çocuğum niye çöpçü oldu neden okumadı neden hicbi halt bilmiyor diye 
(3,448 puan) tarafından
Bazi ogretmenler girecekmiş   derse cnm derse girmemek  suç teşkil eder
(8,937 puan) tarafından
Nolur o suçtan banada ceza versinler bu sene velilerden yeterince illallah dediğim için en önde ben katilacam bu eylemlere çünkü Bi gün o öldürülen dayak yiyen öğretmenlerden biri ben olcam bunuda buraya not düşeyim
(3,448 puan) tarafından
Zaten  erkek öğrenciler bayan öğretmenleri daha çok hedef alıyor  benim  eşim disiplin  kurulu üyesi  erkek öğrenciler bayan öğretmenlere  neler yapıyor
(8,937 puan) tarafından
Kadin velilerinde artık onlardan aşağı kalır yanı yok hatta direkt saca yapisiyorlar böyle veliler böyle çocukları yetistiriyor sonra sağlıkta eğitimde şiddet akran zorbalığı diye ortalık inliyor
(3,448 puan) tarafından
Aile ne ise çocukta odur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 257 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nursenaberkan (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beyazgul47 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nursenaberkan (201 puan) tarafından soruldu