0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Eşimin ailesi sürekli beni arıyor daha dün oturduk konuştuk bugün yine arayıp ne yapıyorsun hergğn hergğn ne konuşayım ve artık çok sıkıldım nasıl engelleyebilirim bunları ya 

12 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Esinin ailesinden kastın kim canım
(166 puan) tarafından
Annesi babası
-Reklam-
0 oy
(2,061 puan) tarafından
Her gün aranmaz acmayabilirsin telefonu duymadım dersin isim var dersin öyle öyle azalır 
(166 puan) tarafından
Açana kadar arar sonra bişey mi oldu der kapıya gelir küser
(2,061 puan) tarafından
Bu kadarı da fazla canim, eşine şöyle uygun bir dille
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Ne güzel seni seviyorlar kiz daha ne istiyorsun :)) benim kaynana nerdeyse hergun bizde çat kapi geliyor :D

(166 puan) tarafından
Sevmek ayrı ama taciz açana kadar aramak açmayınca kapıya gelmek küsmek artık sıkıyor
(1,720 puan) tarafından
Hmmm o zaman konuşması kisa tut yada açık açık söyle anne işlerim var hergun konuşamıyorum ben müsait oldukca ararim desen nasil olur bilemedim şimdi:)
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Ben hemen bahane buluyodum çocuk kustu kapatıyorum çocuk düştü kapatıyorum gibi :D oda anlamış zaten bidaha aramadı öyle bi oluyo günlük arıyo bide oluyo ne arıyo ne soruyo hiç ortası yok kadının ya
0 oy
(147 puan) tarafından
Bir kaç defa açma yan yana gelince de bazen çok işim oluyo arayanlara yetişemiyorum isim olunca da insanlarla konuşmak istemiyorum çok sık boğaz yapıyorlar de belki üstlerine alınırlar 
(166 puan) tarafından
Öyle değiller ulaşamadık diye kapıya gelirler birde küserler
(147 puan) tarafından
O zaman eşinin konuşması lazım canım
(241 puan) tarafından
Kapıyıda açma duştaydim tuvaletteydim her zaman müsait olamıyorum ev hali de bu şekilde bahaneler üreterek mesafe aç yoksa böyle gider bu mevzu çekilir bi durumda değil rapor alır gibi hergun hergun olmaz
(166 puan) tarafından
Evet gerçekten rapor alıyor
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Kayınvalidem arıyor açmıyorum
0 oy
(6,065 puan) tarafından
Açma sende sorarlarsa çocuğu uyurken sessizde bırakmışım dersin uyuyordum dersin bahane çok oklar da anlarlar artık heralde 
(166 puan) tarafından
Çocuk yok ki
0 oy
(763 puan) tarafından
İyiyim de malar canım aramada aramiyon dersin sende dimi ama iyiyim anne baba bitti isim var daha sonra görüşelim de 
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Akşama kadar kayın babam 10 15 defa arıyor 1 dk kızımla konuşuyor kapatıyor kayınvalide de arar hal hatır sormak sa dertleri 3 4 dk konuş ne olacak ki kendi anne babanı aramıyor musun kayınvalidemle çok anlaşamayız bana çok şey yaptı ama bende günde 1 er defa ararım merak edebilir yani 
(166 puan) tarafından
Ama her gün arayıp ne yaptığımı anlatmak zorunda değilim ki
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Geç dönüş yap . açtığında isteksiz konuş yada bazen geç de olsa hiç dönüş yapma . Herhalde s.alak değiller ya böyle böyle alışirlar
(166 puan) tarafından
Küsme huyları var bahane olarak da başınıxa bışey geldi demeleri
(1,123 puan) tarafından
Küssünler . Sen böyle çok umursarsan ohooo önünü alamazsın
0 oy
(317 puan) tarafından
Aç her şey dünle aynı bir degisiklik yok de. Kısa kısa yanıtla. Ne yemek yaptın derse mesela kurufasulye pilav de. Başka da uzatma yok şu seviyor bu istiyor falan değil. Uzun bir sessizlik olur sonra da kapatır zaten aynen hergun devam et 
0 oy
(657 puan) tarafından
Açma yada müsait değilim de 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 705 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 691 göst.
27 Temmuz 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 120 göst.