0 oy
94 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (50 puan) tarafından
Hangi marka model kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Teşekkür ederim. 

5 Cevaplar

0 oy
(8,385 puan) tarafından
Kullanmıyorum ama kivi marka şu ara çok tutuluyor yorumlarını beğeniyorum. Fiyat olarakta gayet uygun diğerlerine göre.
(50 puan) tarafından
Onu bende okudum da kiwi marka çok güven vermedi bana ama yine de yorumun için teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Ihlasın aura cleanmax  var bende cok memnunum
(50 puan) tarafından
Hem halı hem koltuk yıkıyor mu lekeleri güzel çıkartıyor mu
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Kiwiyi millet o kadar övdü ki bnde gaza geldim,sonra daha sağlam bir şey olsun diye tutturdu eşim ve Fantom aldık. Eşime sorsan çok iyi,bn ısrarla aldırdığıma pişmanım. Gerçekten güç istiyor, birde koltuklarım açık renk beni çok tatmin etmedi ama özelliklerine fiyatı değer. Kiwi gibi bunun yorumlarında çok iyi sadece sesli çalışıyor. Kısa sürede 3 ameliyat oldum o yüzden güçde veremiyorum,senin sağlık problemin yoksa bunu da göz ardı etme derim. Benim ki şimdi kalabalık ediyor evde sadece
(50 puan) tarafından
Annem için alıcaz onunda kolları güç uygulayınca ağrıyor o zaman fantomu eliyorum :)
(1,268 puan) tarafından
Bacım güç konusunda hepsi aynı :D. Baskı uygulayacaksın ki suyu iyice çekecek
(50 puan) tarafından
Tşk ederim
(1,268 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Kiwi kullanıyorum memnunum 
(50 puan) tarafından
Ne kadar zamandır kullanıyorsun hakı ve koltukta yıkıyor mu  ve lekeleri çıkartıyor mu
0 oy
(1,986 puan) tarafından
İhlas cleammax şiddetle tavsiye ederm evet pahalı ama gerçekten harika
(50 puan) tarafından
Hem halı hem koltuk yıkıyor mu lekeleri güzel çıkartıyor mu
(50 puan) tarafından
Yazdım da trendyolda hepsi burada da falan ürün yok nereden bakıp araştırabilirim
(1,986 puan) tarafından
Hem süpürüyor hem koltuk hem halı yıkıyor ekstra süpürme gücü Dyson yanında halt yemiş bence ihlas cleammax diye Google d arat canm en yakın ihlas bayisindem tanıtım için ara veyahutta çevrende ihlas bayisi varsa gidip bakablrsn
(575 puan) tarafından
45 binn canım arkadaşım aldi yeni
(1,986 puan) tarafından
Ay ben 40 bin e aldım iki ay önce 24 ay taksitle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
29 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,703 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...