0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (366 puan) tarafından
Kızlar normal doğum yaptım. 3. Ayda hemen düzenli adet görmeye başladım. Her adet olmadan 1 hafta önce hamileymisim gibi göbeğim çıkıyor kocaman oljyor karnım adet olunca geçiyor. Oğlum 7 aylik. Yaklaşık 1 aydır korse tayt giyiyorum ama emzirmeden dolayı sürekli yemek yeme doymama halim var. Çünkü 5 dakka emzirmek 600 kalori harcanıyormus benim oğlan da paso beni suzdugu için ben bitik oluyorum ve dinç olmak için ve kendimi de tutamadigim için haliyle yiyorum. Doğumdan 1 ay sonra eski kiloms geri döndüm 68 e. Ama şimdi 73 kiloyum. Doğum yaptığım zaman 78-79 kiloydum. Yaklaşık 1 aydır korse tayt giyiyorum ama bir fayda göremiyorum hep yemek yeme halı olduğu için. Sanki tayt korse anlık zayıflatıyor çıkarınca aynı oluyorum gibi bir durum söz konusu. Tayt korse giyip hemde emzirip dolayısıyla iştah açık zayiflayan oldu mu ? Korse insanı zayıflatır mı incelyir mi beni bı aydınlatın. Bu soruyu sormanın nedeni artık taytı sürekli her WC sinrasi çekmeye çok çaba harciyorum. Daraliyorim. Taytı ben yukarı cikiyorum o aşağı iniyor. İlk başta güzeldi ama şimdi hiç rahat değilim gevşedi diye bir küçük beden aldım o da zerre olmadı bana.. zorla serle giydim ama put gibi dolandım bu sefer eşofman giydim valla. 

2 Cevaplar

0 oy
(430 puan) tarafından
Bende giydim canım ama pek bir faydası olmuyor anlık zayıf gösteriyor sadece. Acıkınca daha düşük kalorili şeyler tercih etmeye çalış birde bebeğin küçükmüş hareketlenince arkasından koşarken verirsin kiloları merak etme 
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Bende burda bekliyim 10 ay önce doğum yaptım bazen göbeğim sanki 4 aylık hamileyim gibi şişik duruyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
21 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde NSYhO (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.