0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (541 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Burada o kadar çok aldatılma hikayesi okumuştum ki .. başıma gelir diye de aklımdaydı.  Dogum günümde uyandım.. Ne düşüneceğim ne hissedeceğim bilmiyorum. Aylardır telefonunu karıştırmiyordum.  Yeni telefon almıştık yılbaşından önce hem bana . Hem ona.  Kurulum yaparken ben ne anlamışım kurulumdan. O öyle deyince karıştırmayı bırakmıştım. 

Telefonunun şifresini önceki gün söyledi.  O gün bakamadım.  Dün sabah açtım. Kızın face hesabı açık ekranda.  Direk Facebook hesabı bildirim geldi . Sordum.. gayet sakinim.  Çünkü şifresini unutan falan olsa eşim kurtarıyor anlıyor o işlerden.  Görür görmez telefonu aldı.  Kızdı bağırdı.  Ben sadece öyle birsey diyecek diye bekledim. Bi halt yediği açıkça belli etti . 

Defol git dedim sadece . Sarılmaya çalıştı yok birsey abartma . Yalandan keyfimi kaçırmaya çalışma annem yoğun bakımda aklımdaki o değil falan filan ... yersen..  boşanmak için sebep uydurma dedi . Sanki ben açtım da eline verdim.  Yalandan kıskançlık yapıyorum. Dünden beri de konuşmuyor.. tripli.  Oğlumuz ile bile ilgilenmiyor . 

Ailemle bayramda konuşmuştum boşanma mevzusunu . Çocuk doğmadan önce olsaymış olurmuş.  Oturacakmisim evimde . Kocam gecinilmez biri değilmiş.  Anlayışlı biriymiş.  Oğlum da 14 aylık.  

Ne aglayabiliyorum ne acaba doğru mu söylüyor diye arastirasim var . Dogum günümü rezil etmeseydi keske

11 Cevaplar

+4 oy
(1,766 puan) tarafından

Hiç bir şey anlamadım 

(541 puan) tarafından
Tepki vermemiş olsaydı derdim ben saçmalıyorum.  O tepkisini gören herkes aldatiliyorum diye düşünür.. Bu zamana kadar da şüphe duyduğum şey de olmadı.  Bilmiyorum nasip .. görmem gerekiyordu ki gördüm
(541 puan) tarafından
Evet hala devam ediyor o problem . Olduğu zaman da belli yani ilk defa yapmış.  Bi kadın anlar hele de öncesini bildiğim icin
(1,036 puan) tarafından
F.kolgun benim bı arkadaş ölü doğum yaptı annesindeyken eşi aldatmış öğrendi şans eseri. Ve bana dediği şey eşine güvenme arada teline bak. Çünkü ben çok guveniodm ben mutlu olayım diye gözümün içine bakıyordu. Ama yaptı tedbiri elden bırakma dedi. Karakteri düzgün görünüyordu değilmiş o yüzden maalesef emin olamiosun
(3,822 puan) tarafından
Tamam o zaman şimdi safa yatma zamanı saf ol ve araştır
(1,036 puan) tarafından
Öyle değil herkes bı nefis taşıyor ve kimse kimsenin garantisini vermemeli ha illa yapar dememeli ama yapmaz da dememeli
-Reklam-
0 oy
(411 puan) tarafından
Vala bacım anlamadım birini mi eklemiş hesap mı acmis
(541 puan) tarafından
Oturumu onun facesinde acikti
0 oy
(275 puan) tarafından

Üzüldüm canım durumuna gerçekten arkanda ailen olmaması ne kötü bişey bişey çocuk olmsaydı olurdu otur evinde ne demek :( bu zihniyet kötü zihniyet işte ama diyecek bişey yok tabi ben kendim için söylüyorum baktım ailem arkamda durmuyor alırım çocuğumu giderim kadın sığınma evine bir yol izlerim kendimce işe girebilirsem girerdim çocugumu da verirdim kreşe güçlü durmaya çalışırdım 

0 oy
(1,385 puan) tarafından
Çok üzüldüm sadece bunu söyleyebiliyorum.. 

Aldatılmak aldı başını gitti ve artık gerçekten burda okuya okuya insan paranoyak olacak. Bundan sonra aldatılma postlarını okumamaya karar verdim sizinkisi son oldu.
(541 puan) tarafından
Bende daha okumuyorum insanın şüpheci yapıyor diye de başıma gelen de bu . Sevgili bulmuş hesap şifreleri paylaşılmış.. olay ilerlemiş..
(1,385 puan) tarafından
Allah şeytana uydurmasın inşallah. Sizin de inşallah evliliğimizin kurtulması için bi şansınız olur
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Facebooka bakma dedi dye mi düşündün tüm bunları, öncesi de mi var 
(541 puan) tarafından
Öncesi yok . Telefonu net kapalıydı açayım dedim. Kaynanam yogunbakimda diye belki birsey yazan olmuştur diye . Bildirim geldi ustten
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Tam olarak anlamadım o kısmı detaylı yazmamışsın telefon kurulumu olunca facebook bildirimi mi geldi ? Normalde fc kullanmayan biriisi mi ? Hepsinden ziyade o anki tavrından anlaşılmıştır eli ayağına dolaştıysa belli ki bı halt işliyor. Ayrılma konusunda bi şey diyemem Allah yardımcın olsun ailen evliliğini kurtarmak istese bile bu yaklaşımları hiç doğru değil eşin anlamasın ailenin böyle düşündüğünü yoksa at koşturur
(541 puan) tarafından
Kafam o kadar dolu ki .. düzelttim biraz yazdıklarımı..  eli ayağına dolaştı.  Bana sardı.  Kavga çıkardı yani
0 oy
(120 puan) tarafından
Sanırım yeni hesap açmış .Fakat anlamadığım annesi yoğun bakımda olan biri nasıl böyle şeylere vakit bulabiliyo.Bilmiyorum bn anneme bişey olur mu diye  düşünüp  kafayı yiyorum da böyle durumlarda
(541 puan) tarafından
Bilsem
0 oy
(703 puan) tarafından

Aldatılma tam olarak nerde benmi anlayamadım :angel:

(541 puan) tarafından
Evet başka birinin hesabi acıktı.  Ailem kabul etmiyor . Küçük ilçedeyiz.  Ve ne arastirasim var ne kabullenesim
(703 puan) tarafından
O hisseder yani bu durumda bağırıp çağırıp hesap sormak yerine sessizliği tercih ederim sessiz kadından korkar erkek herseyin bittiğini anlar
(275 puan) tarafından
Canım ailen kabul etmiyor diye bile bile devam mı edeceksin yani
(541 puan) tarafından
Zaten demiştim ailemle konuşmadan önce 1 sene sonra boşuycam seni kendine dikkat et diye . Ailem olmaz dedi . Kaynanam asıl problemimjzdi benim.  Oda yogunbakima girince beklim düzelir belki demiştim.  Belki de çoktan bitmiş birsey için bekliyorum
(541 puan) tarafından
Küçük bir ilçedeyiz.  Çocuğu vermem diyor öyle laf arasında.  Daha küçük çalışamam da . Annem bakmam senin çocuğun çok yaramaz dedi zaten .ise girim çalışırım demiştim. Aile ilişkimiz olmasa da kreşe verme  zamanına kadar iki sene mecbur beklemek zorundayim
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Artık olumsuz postları okumamakda fayda olduğunu düşünüyorum neyi merak edib okursam sanki başıma geliyo. Bende biara şübhelendim burda ama arastirdim ustune gitim  konunun yokmuş oyle bişey Allahtan.  Offf ailesi arkadinda olmayan birine ne tavsiye verilir hiç bilmiyorum boyle bisey olsa benimde yok arkamda kimse Allah kimseye yaşatmadin yaşayanlarinda yardımcısı olsun
(541 puan) tarafından
Bide inanmazlar bile . Ne olmuş başka bir kızın Facebook eşimin telefonunda aciksa
0 oy
(474 puan) tarafından
Yorumları okudum adam bu yaptığını birde normallestiriyor. Bende asla boşanma taraftarı olan bı insan değilim ama bunlara da susacaksak daha ne anlamı var. Annesinin bu durumunda bile karı kız peşinde koşan biri sana neler etmez. 

Acele etme sakince neler yapalirsin onları düşün.

Başka kızın hesabı açıktı dedin de kızın kendi hesabimi açık profilimi açıktı orasını hala anlamadım. Yani kız buna sifresini falan mı vermiş. 
(541 puan) tarafından
Şifresini vermiş demekki . Duvara falan girdim . Fotoğraflara bakacaktim elimden aldı telefonu
(541 puan) tarafından
Yani hesaba giriş yapilmisti çıkış yap diyordu.. bildirime girince ana sayfası acildi
(474 puan) tarafından
Allah göstermiş bak bir şekilde pisliğini sana. Kendin için en iyi olan şeyi yap. Hayat senin hayatın yaşayacak olan sensin. Ama seni çocukla kabul etmeyen ailene lütfen sen onların çocuğu olduğunu ve tüm bu yaşanan şeylerden üzgün olduğu destek vermedikleri içinde onlara kırıldığını lütfen soyle.
0 oy
(652 puan) tarafından
Yalanı varsa ayağına dolanır canım Allah fırsat vermesin ama yüz verme üste çıkmasına hiç izin verme sen burnunu sürt 
(541 puan) tarafından
Dolandı işte.  Eli ayağına dolandı.  Şimdi de üstte çıkıyor  . Ne özür diliyor .Ne anlatmaya çalışıyor.  İlk an dedi . Şimdi de ne psikolojide ise artık saçmalıyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
3 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,046 göst.
22 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 229 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 353 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,715 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...