0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Hanımlar eşim dün eve bir kedoş getirdi daha önceden zaten sahiplenmistik sadece sütü bırakmasını bekliyorduk dün aksam geldi evine çocuğum dün ilk saatlerde urkekdi ama sonradan açıldı mamasını yedi suyunu içti tuvaletini vs yapıyor.Bana temas ederek uyuyor(eriyorum☺️)bugünde sabah beraber uyandık mamasını yedi suyunu içti yine tuvaletini falan yapıyor ama sıpa çok uyuyor.Oyun falanda oynuyoruz topu var cingirakli onu çok seviyor ama genel olarak uyumasindan korkuyorum tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.50 günlük cinsiyetini bilmiyorum☺️bide kuru mamasınin üstüne yaş mama koymayınca yesem mi yemesemmi moduna geçiyor yaş mamaya bayila bayıla yiyor(royal canin) kullanıyorum onun içinde yorum yaparsanız sevinirim.

2 Cevaplar

+1 oy
(4,500 puan) tarafından
Kediler günde ortalama 14-18 saat uyur. Kaldı ki yavru kediler çok daha fazla uyur. Yaş mama hiç vermeyin gerekli değil. Zamanla yaş mamaya alışır kuru mama yemez. Royal canin çok yedirir ben pek Royal gibi pla plan gibi mamalar tavsiye etmiyorum. ND ACANA ADVANCE HİLLS  gibi markalar tavsiye ederim. İç-dış parazit ilaçları yapılana kadar ve yapıldıktan bir hafta sonrasına kadar kumunu siz temizlemeyin eşiniz temizlensin. Şimdiden hayırlı olsun
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim♡ endişelenmistim açıkçası
(4,500 puan) tarafından
Yok yok hiç sıkıntı yok. Aşılardan sonra da yorgunluk yapar bu arada. Sormak istediğiniz birşey olursa burdan da özelden de yazabilirsiniz.
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten,evimde bana muhtaç herseyi en iyi şekilde olsun istiyorum kıyamıyorum da minnacık:)) kakasını falan yapıyor minicik ayaklarıyla örtme çabası falan eritiyor beni sjsjsj
-Reklam-
0 oy
(119,667 puan) tarafından
esim pitbull almisti gecen sene bizde hep royal canin verdik guzel bi marka bencr
(15,806 puan) tarafından
Gözlerimi attım gördün mu :ad
(119,667 puan) tarafından
nereye
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.