0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (151 puan) tarafından
Elma muz püresi yedirdim iki gün su icirdim 4 çay kaşığı doğrumu yapıyorum kizlar

5 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Sebzeler bitti mi ?
(151 puan) tarafından
Sebze nasıl yedircem canım
(610 puan) tarafından
Önce sebzeden başlamalı idin. Havuç haşlayıp 3 gün kuralı ile ver. Sonra patates. Sonra kabak. Vs
-Reklam-
0 oy
(4,571 puan) tarafından
Malesef hayır. Meyve ile değil sebze ile başlamalısınız. Meyve ile başlarsanız sebze yediremezsiniz :( kaç aylık
(151 puan) tarafından
5 buçuk canım sebze nasıl yedircem
(4,571 puan) tarafından
Buharda haşlayarak verebilirsin canım
0 oy
(18,098 puan) tarafından
Evet ama yoğurtla başlasan daha iyi olurdu muz kabız yapabilir canım
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Yanlış canım ilk yogurtla başlamak en güzeli sonra sebze sonra meyve en son yumurta peynir et ürünleri yedirmen lazım hepsini tek tek 3er gun tattirman lazım o da ilk gün 1 çay kaşığı ikinci gün 1 tatlı kaşığı üçüncü gün 1 yemek kaşı kadar her bi besini 3 gün deneyeceksin allerjik reaksiyon var mı diye takip edeceksin bu şekilde bişey dokunur ne dokundu bilemezsin bi de meyveyle baslamk zaten yanlış çünkü meyveler tatlıdır tatlı şeylere damagi alisinca bu sefer sebzeleri istemez öyle de iştahı açılmaz 
0 oy
(1,716 puan) tarafından

Fazla kasma canım rahat ol ben ilk zamanda 4 püskivi meyve püresine koyyirdum veriyorum ,yoğurt, pekmez yumurta sarısı ez yoğurtla ver  

Zaten doyarsa kendisi yemez dili ile kaşığı iter 

Valla ben tadımlık vs yapmadım yapmamda 
(352 puan) tarafından
Reyhan ben 2024 te yaşıyorum.Sen hangi zamanda yaşıyorsun.Tadim yapmadan veriyorsun senin evinde internet yok galiba arastirmiyorsun
(352 puan) tarafından
Madem her cocuk aynı değil bunu kabul ediyorsunuz başkalarına akıl vermeyin.Vebalini almayın
(1,716 puan) tarafından
Anladık en iyi anne sensin benim iki çocuk büyüttüm senden mi öğreneceğim anneliği git edebiyatını kendine yap o muhteşem fikirlerine ihtiyacım yokk....
(352 puan) tarafından
Teşekkür ederim biliyorum en iyi anne benim ve muhteşem fikirlerim var:))
(1,716 puan) tarafından
Bişey değil canım lütfen kendine sakla

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
7 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Senammm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.

383,518 soru

11,476,981 cevap

35,089 kullanıcı

...