0 oy
839 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar dün eşimin dükkanına gittim Bir tane kadın gelmişti iş getirmişti bir hafta bir iki aydır kadına iş yapıyor dün gittiğim zaman böyle kahveler içilmişti çikolatalar masadaydı kadın sigara içmişti yani böyle samimi bir konuşmaları vardı bu durum benim gözümün önünden gitmiyor yani eşim diyor sonuçta iş geçirmiş bana bana para kazandırıyor diyor yani bu durum beni çok rahatsız ediyor siz olsanız ne yaparsınız ya da ne düşünürsünüz sabahtan beri aklımdan çıkmıyor

15 Cevaplar

+2 oy
(8,934 puan) tarafından
Anlamadığım şey senin bu adamla resmi nikahın yok adam seni dövüyor seni takip saymıyor bile sen hala dükkanda kadın var diye mi dertleniyorsun
(1,277 puan) tarafından
Jsjsjsjsj kocası zannediyor herhalde adamı imam nikahiyla bitmiyor bu işler
(4,453 puan) tarafından
Niye resmi nikâhı yokmuş ki
(8,934 puan) tarafından
Onu söylemedi sadece nikahının olmadığını söyledi
(9,024 puan) tarafından
Resmi nikahı vardı boşadı adam onu :D o yüzden sadece imam nikahı kaldı oda kaldıysa tabi
(4,453 puan) tarafından
Yani postlarına baktım biraz da hem kendi dayak yiyor, hem çocuğu dövüyor, açık açıl yüzüne istemiyorum diye söylüyor. Niye duruyor ki hala yanında çocuğu 3 yaşında varmış. Kreşe verip çalışsa?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyamet koparırm! İş getiriyor diye kadınla masada keyf yapmak nedir 
(1,277 puan) tarafından
İş konuşurken sigara içebilir kadın bu çok normal. Kibarlık olsun diye de çay kahve söylemiş olabilir. Çok fesatsınız.
tarafından
Fesat deme hakkını kim size veriyor?
Bu benim düşüncem siz normal görebilirsiniz !
0 oy
(177 puan) tarafından
Telefonda vs konuşmalar var mı bi bak derim ama gözle samimiyet görmeden bir karar verme birden habersiz iş yerine git illa konuşmalar denk gelir anlarsın
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Eşimin hanımlarla konuşmasına takarsam işin içinden çıkamam iş yerindeki 
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Bizim giyim dükkanımız var günde çok  bayan müşterisi oluyor  samimi konuşmalar derken hani siz bizi belki kaldırır  daimi müşterisiyle.  Yada o an yüklü alışveriş olacak çay yada kahve ismarlar kahveden 

Eğer aklına kalbine şüphe uyandıracak bısey yoksa sorun yok o zmn . 
0 oy
(925 puan) tarafından
Bence olmamalı.
0 oy
(1,724 puan) tarafından
Medeniyetinde sınırı var derim  sen bir samimiyet kur sınırını bilme rezil ederim seni derim zaten ki kadını ibreti alem için dükkanin önünde diyeceğimi bildi için yemez 
0 oy
(102 puan) tarafından
Herşeyin bı sınırı olmalı evet musteridir ama oturup sigara içip keyif yapılmaz mesafe olur.. bilmiyorum bana ters. Sen eşini bunaltma git sık sık haber vermden bak aynı manzara var o zaman bilmem karakterlere göre de değişebilir herkese mi öyle o kadına mi ya da normalde nasıl birisi sen daglha iyi tanırsın bilirsin
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Ne iş yapiyo eşin de kadınla sigara keyfi yapacak kadar samimi bir ortam.oluyo
0 oy
(87 puan) tarafından
Vallahi eşine guveniyorsan biliyorsan iş için diye boşuna kiskaniyorsun benim eşim boyacılık yapıyor vede 3l2 binada kapıcılık yapıyor yeri geliyor kadınlarla da konuşuyor zaten boya gereği çoğunluk kadınlarla irtibat halinde ben eşimi biliyorum teli devamlı ortada herseyine girerim bakarım vede kiskanmam
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Benim eşimin müdürü de kadın. Evli 1 tane oğlu var onunla birebir çaya kahveye çıkıyor yani sigarasını da içiyor ben takmıyorum çalıştığı kadın arkadaşları da var  eski çalıştığı yerde de öyle çaya kahveye çıkardı molalarda ama bir tane kız vardı hayatta gözüm tutmadı dedim eşime bu kızla topluluk alanda bile çıkmayacaksın insan kendşnş belli ediyor sende hissedersin ama herkesten nem kapmakta olmaz bende çıkıyordum çalışırken yani hiç o gözle bakmadım kimseye abartmamak gerekiyor ama ipin ucunu da tutmak gerekiyor 
0 oy
(1,095 puan) tarafından
O kadarda değil yani olmadı iş yapıyoruz diye öğlen yemeğine de çıksınlar bari tamam para kazanabilir ama o kadarda samimiyete gerek yok 
0 oy
(5,911 puan) tarafından
Bacım senin kocan yok sen önce bi resmiyette nikah kıy kocan olsun sürekli dayak ve küfür postları açıyorsun bunların arasına kadının girmemesi anormal çünkü anormal bir adamla birlikte yaşıyorsun. Dikkatini çekerim evli demiyorum evli olman için medeni kanuna göre bir nikah kıyman lazım adam seni sokağa atıp başka kadın getirse hiçbir hak talep edemezsin ay artık sen bi kendine gelsene
(1,406 puan) tarafından
Ayyy artık sen bı kendine gelsene sjsjjsjs güldürdün ya
(5,911 puan) tarafından
Öfff çok bunaldım bu kadından gerçekten ya sürekli şikayet edip hiçbişey yapmıyo
0 oy
(252 puan) tarafından
Utanmasın yatanada alsın ozmn olurmu öyle şey benim eşim de iş yapıyor samimi olamaz olmazda zaten mesafe koyar herzaman 

Para kazandırıyormus vay be ne büyük bişey kahve çikolata sigara ne alaka bu konu üzerinde dur vallah sonra sıkıntı çıkar
0 oy
(7,256 puan) tarafından
İş yaptı diye samimiyete girmesi sacmalik bence 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 463 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,373 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 593 göst.