0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (155 puan) tarafından
Kızlar valla takmak istiyorum ama acır mı bilmiyorum takanlar bilgi verebilir misiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(399 puan) tarafından
Ben taktırdım ikinci kez öyle aman aman katlanlmaz bir acısı yok biraz ağrıyor ama normal her işlem yapılırken acı olur ama kısa sürüyor zaten 5 dakika bile değil 
-Reklam-
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Öyle çok bişey hissetmiyorsun 2 dakika sürüyor zaten daha sonra adet olacak gibi hissediyorsun bir süre o kadar 7 ay oldu taktıralı memnunum ilk aylar normale göre daha yoğun kanama oluyor ve daha uzun sürüyor sonra vücut alışıyor normale dönüyor 
(155 puan) tarafından
Kaç yıl kalır vücutta
(2,578 puan) tarafından
Benim ki 10 yıllık
0 oy
(584 puan) tarafından
Valla hiç acımıyor diyenler nasıl açılmadığını merak ediyorum zaten adetliyken orası çok acıyor bide biri dokunacak bı şey takılacak tabiki aciyoyo, bende iki hafta önce taktım valla çok acıdı ağlaya ağlaya çıktım benden önce biri taktı çıktı yemin ederim oda ağlayarak çıktı. Ben 4 saat oturmakta zorlandım batıyordu resmen inan nerde olduğunu hissediyordum yani bana göre çok zordu hiç hissetmiyorum diyenler var ama ben şimdi bile hissediyorum spiralli tabi herkes aynı değil 
(7,124 puan) tarafından
Acaba doktordan kaynaklı olabilir mi canım benim o kadar zor takılmasına rağmen aman aman ağrım olmadı bi de adetsizken gittim.
(155 puan) tarafından
Ayy çok korkuyorum ya
(155 puan) tarafından
Adetli mı gideyim adetsiz mi
0 oy
(18,087 puan) tarafından
Çok hafif bi ağrı oluyo ya korkacak bişey yok
0 oy
(393 puan) tarafından
3 sene olacak taktirali. Adetli değildim taktirdigim zaman. Kendimi kastigim için ağrı oldu biraz. Daha sonrasında normal çıktım evime geldim otobüsle. Yani kasmiyacaksin çok fazla kendini. 
(155 puan) tarafından
Adetliyken takınca ne olur canım
(393 puan) tarafından
Genelde adetliyken takılıp çıkarılıyor kolay olsun diye
0 oy
(876 puan) tarafından
Dayanilmayacak ağlatacak bir acı olmuyor canm ben 3 yıl kullandm şimdi hamileyim doğum yapınca tekrar taktiracagim çünkü gerçekten büyük rahatlik

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 195 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 353 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu

383,311 soru

11,471,694 cevap

35,076 kullanıcı

...