0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Siz iki üç gunlugune kaynananiz da kalmaya gelseniz kaynananiz da bacısını çağırıp mantara gitse ne yapardınız evin işlerini size biraksa .bunu planlı bir şekilde yapsa

18 Cevaplar

+1 oy
(1,189 puan) tarafından
Kimsenin işini yapamam kimsenin de işlerini bana yıkmasına göz de yummam evimin işini çocuğumla zor yapıyorum zaten birde başkasınınkini yapamam açıkçası ben kafa dinlemeye bir yüz göreyim vs dediğin gibi biryere gitsem böyle yapılsa evime geri dönerim 
-Reklam-
+1 oy
(295 puan) tarafından
Biz kaynanama ne zaman gitsek ayılıp bayılıyor:))) hali olmuyor güya fenailklar geliyor. Biz yokken çarşı pazar full gezer her yeri fellik fellik
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Ayy yapıyorlar ama ne yapacaksın idare et eşinin hatırına benimki de çok yapıyor da ne yapayım Allah rızası diyorum 
(81 puan) tarafından
Eşim zamanında o hatri  çoktan kaybetti
0 oy
(9,687 puan) tarafından
Bir kerelik bişeyse neden yardımcı olmayasın? O dışardaki işlerle ilgilenirken evde yemek yapan biri olması Büyük kolaylık. Ama sürekli bunu yapıyprsa sıkıntı 
(81 puan) tarafından
Bunu hep yapan biri.bunu iş değil keyfi sevdiği için gidiyor niye iki gün sonra ben gidince cagirsaydi
(9,687 puan) tarafından
Yardım edince ölür müsün iki günden
(81 puan) tarafından
Bu kadın onu hak eden biri değil merak etme birşeyler ondan
(9,687 puan) tarafından
Kız bence şükret ya birlik otursaydın
(81 puan) tarafından
Oturdum  ben
0 oy
(32 puan) tarafından
Ne olacak yap işini bunun içinde tavır alıp gitmeye gerek yok
(81 puan) tarafından
Bende evde canım sıkılıyor geldim ki gezem yada bir yüz goreyim
0 oy
(759 puan) tarafından
Yapıyorlar canım ya yaşlılar artık o kadarını dusunemiyorlsr bence hemde kayinvalideler eski toprak gelinin gelin olduğu zamanlardan gelme onlar için evde otursun işimi görsün bende gider gelirim ne olacak kafasindalar ben böyle düşünüyorum 
(81 puan) tarafından
Birde kendi kızı olsa aynısını mi yapardi
(759 puan) tarafından
Yapmazlar canım maalesef ama gerçek bu
(81 puan) tarafından
Bende akşam gidecem daha tövbe gelmem değiştiğini düşündüğüm için geldim
0 oy
(5,789 puan) tarafından
Yabancı değilsin sonuçta yapıver ne olacak 
0 oy
tarafından
Evime geri dönerim 
0 oy
(1,768 puan) tarafından

Ne var bunda kaynana düşmanıyim ama sizde fazla abartmissiniz 

(81 puan) tarafından
Ben evde canım sıkılıyor diye geldim.evimdr otururum
0 oy
(4,460 puan) tarafından
Kız ne var bunda Allah Allah yap n'olacak sanki.Bende kaynanamlara köye gidiyorum her işi yapıyorum o geziyor;)) 
0 oy
(873 puan) tarafından
Valla ben bayrama gittiğimde Bayram temizliği bile yaptım isim yoktu hasta değildim sağlıkliydim canım istedi ama hasta fln olsaydım yapmazdım bu senin durumuna bağlı ben duracağım ortamın her zmana temiz düzenli olmasını severim 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Evinde otursaydin hep böyle yapıyorsa
0 oy
(197 puan) tarafından
Ben 3.5 saatlik yoldan geldim annesi katarak oldu diye gitti 5 gün kaldı ben neden geldim anlamadım :) tabi annesi gidebilir ama 5 günlük zaman fazlaydı ,annesinide getirebilirdi yada bana bu hafta gelme diyebilirdi. Sanırım bayram temizligini yapmami bekledi ama kendi yapmadı ben hiç yapmam bir süpürge yaptım yeterli
0 oy
(943 puan) tarafından
Gerı donerım evıme zaten benım kayınvalıdede bız nezaman gıtsek ortadan kaybolur ıkı senede bıt gıdıyorum artık
0 oy
(8,381 puan) tarafından
Evime giderim canım 
0 oy
(7,341 puan) tarafından
Evde iki kadindiniz eline dolaşan cokyaramaz ya da daha küçük bebeğin yoksa nolcak sen evin işlerini yaparsın o gitsin mantar toplasın o da bi iş sonuçta kaynanadinin evine gidip de iş yikilmayan gelin mi var 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Evime giderim direk

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 703 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 305 göst.
0 oy