0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Sürekli parmaklarını boğazına kadar ittirip kendini kusturuyor günde kaç kez kıyafet değişiyorum saymıyorum bile ama neden olabilir yani sorun kıyafet de değil midesini bulandırıp kusması 

5 Cevaplar

0 oy
(4,399 puan) tarafından
Benimkide ağlayıp kusuyor bazen napacagimi şaşırıyorum.
(228 puan) tarafından
Bugün gerçekten aşırı sinirlendim eline böyle pat pat yapıyorum yapmasın diye normalde asla yapmam ona rağmen yapıyor
(4,399 puan) tarafından
Doktora bir götür belki boğazında takılı bişey hissediyor dur
(228 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum yani böğürüyor böğürmek mi hoşuna gidiyor bilmiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Asla izin vermeye vermeye kestim elini boğazına sokmayı 
(228 puan) tarafından
Biliyorum canım herşeyi denedim ama o hareketi bıraktıramadım
(3,822 puan) tarafından
Sakin ol dikkatini başka bir şeye çek zaten bebek dediğinin anında dikkati dağılır. Bağırma bebek o anlamaz ki. O hareketinden dolayı bana kızıyorlar demez ki bilmez.Sadece seni bağıran bir anne olarak görür. Seni anlıyorum ama diş dönemi her bebiş farklı tepki veriyor işte
(228 puan) tarafından
Bağırmaya anne nasıl olunur inanın bilmiyorum bazen yeter artık diyorum yani durduramiyorum kendimi beceremiyor muyum ne bilmiyorum ki keşke hiç sesim yükselmese
(3,822 puan) tarafından
Annelik gönüllü bir deliliktir. Anlamaz korkar güvenli bağınız zedelenir.  Halımı yardımcım ile  geçen gün 5 kez sildik. 1 kaşık çorba için tam 20 dakika bekledim ağzında tuttu. Yutamadı da çıkar diyorum çıkarmıyor da  ağlıyor. Nefes borusuna kaçacak aspire edecek diye kafayı yedim, inan Sinirimi saç tellerime kadar hissettim çıktım balkona sandalyeye tekme attım :)) beceriksiz yetersiz değilsin kendini salinleştir.
(228 puan) tarafından
İnan çok zor pimpirikli anne olmak herşeyi kafaya takıyor insan
0 oy
(3,454 puan) tarafından
Kaç aylık azıları gelıyordur belki orayı kasımaya calisiyordur ama kusma salgını var istersen bir doktora gotur 
(228 puan) tarafından
Burda tek bir tane devlet hastanesi var ve doktoru hiç iyi değil. Bakacağım başka bir yere. İstemsiz kendimi tutamayıp bağırdım çok üzgünüm ya.
0 oy
(222 puan) tarafından
Benimde aynı cnm ya bizde kusmuyorda parmaklarını boğazına kadar sokuyor ogurtuyor kendini elinide cekemiyor 1 yaşında önceden bebekken cok kusardi smdi o yokda herseyden tiksiniyor şimdide gidiyor evde halılara dilini sürüyor yalıyor evdeki terliklerin dibini yalıyor,,   yemek yerken dilinin ortasında kalıyor bazen hemen oguruyor bende anlamadım niye böyle 
(3,762 puan) tarafından
Ay :))
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Kaç yaşında 
(228 puan) tarafından
16 aylık canım
(7,257 puan) tarafından
Canım dislerinden oluyo o aslında dişlerini kasimaya calisiyo elini ayarlayamadigi için kusuyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
1 cevap 133 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,817 soru