+1 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (2,630 puan) tarafından

image

ben boyle rezillik gormedim resmen bizle dalga geçiyor ******** adi kopek

Saatler once post açtim bi kaç kiside benimle birlikte post açti ama hala rahat rahat yazabiliyor agzina geleni boyle bisey ola bilir mi ya? 

Lutfen engelleyin bu adami 

Aylar once hamilelikte orgazm zararli mi diye post açtim bakin aylar once bebegimi de kaybettim zaten

Adam resmen beni stalklamis onlarla postun içinden bu postu bulmuş ozelden maytap geçiyo benimle

Ilk yazdiginda belki hamile bi kadindir benim gibi korkmus yazmis dedim ses etmedim ama yinede eee? Yazdim bakim ne yazacak dedim 

Bir şey yazmadi sonra burdan biri post açti kader diye biri ozelden yazmis dedi ve şok oldum bir suru kullaniciya yazmis

Bende post açtim engellensin diye sanirim postumu gormus olacak ki sonradan bana boyle bir şey yazmiş

6 Cevaplar

+4 oy
(2,785 puan) tarafından
İlgilenmesi gerekenle ilgilenmezler 
(4,453 puan) tarafından
Artıladımmm. Benim uyarı dahi almamış yorumlarım kaldırılır ama :D
(2,785 puan) tarafından
Ne diyim şimdi en ufak eleştiri yapsan engel veriyorlar siteye marifet zannediyorlar soyleyecek çok şey var da anlama kapasitesi olmadığını bildiğim için ağız yormaya gerek duymuyorum hale bak bir de kızı elestirmisler niye böyle post açıyorsun diye kendilerine gelse burası herseye açık bir platform herkes istediğini yazabilir istediği soruyu sorabilir olur yazık ya cidden yazik
-Reklam-
+1 oy
(3,145 puan) tarafından
Niye cevap veriyorsun bu bir 

İkinciye gelince de böyle özel şeyleri de yazmayın ayıp yâ hadi yazdınız gizleseydiniz sonra.
(2,630 puan) tarafından
Yahu hamileydim sordum ne var bunda
Zaten bebegimidr kaybettim acim vardi post silmek aklima gelmedi
Admine tum postlarimi silmesini soylwdim ama boyle bi uygulamanin olmadigini yazdi
Bu kadermidir nedir bir suru kadina yazmis sadece bana degil
(5,775 puan) tarafından
+++++++
0 oy
(267 puan) tarafından
Canım nerden şikayet ediliyor benim puanım az diye mi çıkmıyor şikayet yeri anlamadım
(2,630 puan) tarafından
Valla adminin yada moderatorlerin engellemesi lazim
Aylar once bebegimi kaybettim çok kotu oldum adam boyle saçmasapan şeyler yazinca
Postlarimi sildirmek istedim ama admin toplu halde silemeyiz dedi
(267 puan) tarafından
Ozaman onlar engeller canım bizlik bişey yok
0 oy
(8,419 puan) tarafından
Özel mesajlarinizi kapatın. 
(2,630 puan) tarafından
Konu sadece ben degilim bir suru insani rahatsiz ediyor engellenmesi lazim
(8,419 puan) tarafından
Evet engellenmeli orada hemfikiriz zaten. Ama sizde özel mesajları kapatın. Bu gider öbürü gelir. Bitmiyorlar
(428 puan) tarafından
Nasıl kapatılıyor canım ben bulamadım nerden kapatıyoruz
(8,419 puan) tarafından
Profilimi düzenle var ordan yapıyorsun canım.
(428 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(252 puan) tarafından
Vallah hata sizlerde yatana kadar anlatan var ayıp anlatmayın sonra böyle oluyor 
(2,630 puan) tarafından
Gerçekten anlamiyorum buna mi takildiniz?
Hamileydim sordum burasi bunun için var zaten
Pozisyon falan mi yazdimki ayip olsun
Gayet de usturuplu sekilde post açmiştim
Istedigimi sorarim zaten erkekler burayi defalarca buldular bir suru olaylar oldu
Sadece engellenmesi lazim yoksa surekli birseyler yazip rahatsiz edecek millwti
(252 puan) tarafından
Sen düzgün sormusundur ona dedim bişey yok ama öyleleri var ki bilmem neyine kadar söylüyor olmaz ayıp yani
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Malesef burası herkese açık bir platform  keşke postu sorduktan sonra sildirseydin,ayrıca belkide kadın bile olabilir malesef tek erkek olarak düşünme hemcinslerine ilgi duyanlarda var.. admine yaz fato ya yaz illa biri görüp engeller 
(2,630 puan) tarafından
Yok erkek kesinlikle burdan birinede esinle ayrilmissin bana bir sans ver cocugun babasiz kalmasin yazmis
Bu arada o postu hamileyken açtim kisa sure sonrada bebegimi kaybettim o aciyla burda actigim post aklima gelmedi
Admine sordum oda tum postlarimi silemeyecegini yazdi
(2,054 puan) tarafından
Ohaa ya igrencler. basinsagolsun canim.  Hmm o postu silsin daha iyi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 340 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 549 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 706 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 353 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu

381,741 soru

11,428,339 cevap

34,988 kullanıcı

...