0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar hayırlı geceler bugün sezaryen olalı yaklaşık 5 ay olmuştu ve ben hiç doktor kontrolüne gitmemiştim neyse doktora gittim ve muayene ederken bana polikistik over olduğumu söyledi açıkçası çok şaşırdım sizce başka bir doktora da görülmeli miyim? (Çocuk istediğim için değil şükürler olsun sağlıklı iki evladım var tamamen sağlığım için) başınıza geldi mi yada nedir belirtiler çünkü ben öyle ahım şahım bir adet düzensizliği de yaşamadım

4 Cevaplar

0 oy
(15,415 puan) tarafından
Kardeşimde var. Adet düzensizliği yüzde sivilcelenme saç dokulmesi gibi belirtiler var bildiğim kadarıyla. Kilo verince düzene girebiliyomus
(26 puan) tarafından
Adet düzensizliği hariç hepsi var bende evet
(15,415 puan) tarafından
Adet duzensizligi olmaz inşallah. Çok zorlaniyo kardesjm. Eskiden adet sancısı çekerken söylenirdik kendi aramizda kadın olmak ne zor diye. Şimdi adeti gelsin diye dört gözle bekliyo. Alllahin verdiğinde bir hikmet var işte.
. Sinir stres goguskerde aşırı hassasiyet şişkinlik yapıyo.
(26 puan) tarafından
Evet benimde adet dönemim çok sancılı geçerdi ama hiç aklımdan geçmedi vallahi
(15,415 puan) tarafından
Nerden bilcez. Ben kardeşimde çıkmadan önce polikistik över diye bişey duymamıştım bile
-Reklam-
0 oy
(2,087 puan) tarafından
Adet düzensizliği,otuz yaşıma gireceğim sürekli sivilce problemi,duygusal değişimler,kilo problemi,saç dökülmesi,vücut tüylerinin kısa sürede uzaması,gluten hassasiyeti... zor bir sendrom gerçekten 
(26 puan) tarafından
Allah gerçekten biz kadınların yardımcısı olsun
(2,087 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(3,044 puan) tarafından
Bende de var ama saç dökülmesi ve çene altında çok hafif tüylenme dışında bir belirtim yoktu. Lazere gidince o da bitti ama kilo alırsam adet düzensizliği ve kasık ağrım oluyor. Bu işin ilacı sağlıklı beslenme, kilo kontrolü ve spor. (en belirgin belirtileri kişiye göre farklılık gösterse de kilo almaya müsait olma, kıllanma, saç dökülmesi, sivilcelenme ve adet düzensizliği hatta bazılarında adet görememe)
(26 puan) tarafından
Bahsettiğiniz çene altı kıllanma evet buda bende var bahsettiğiniz her şey neredeyse var bende bir tek adet düzensizliği yoktu yani düzenden kastım 5 7 gün arası bazen sekme olurdu o kadar
(3,044 puan) tarafından
2-3 gün gecikme bende de olur hep ama bu normal sayılıyor zaten. Hormon tahlillerini yaptırdıysan tedavinle beraber lazere gidersen kıllanma sorunu biter. Ama hormonlar düzelmedikçe lazer etki etmez maalesef.
(26 puan) tarafından
Hormon tahlili yapmadı ultrasonda baktı
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bende var alttan muayenede gördü adet düzensizliği yapana kadar sorun yok düzensizliğin olursa gel dedi kilo ve tüylenme yapıyor 
(26 puan) tarafından
Bende ultrasonda gördü bir kan testi vs vermedim ben
(2,381 puan) tarafından
Kan ile alakası yok ki ultrasonla görüyor zaten
(26 puan) tarafından
Benim anlamadığım gebelikte fark edilmiyor mu bu yani bana daha önce hiçbi doktor söylememişti

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 521 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duman07 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
10 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,751 puan) tarafından soruldu

382,433 soru

11,449,622 cevap

35,025 kullanıcı

...