0 oy
258 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (407 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar sorum şu ben 15 haftalık hamileyim. Bekarlığımda genital bölgeme 1 kere ağda yaptırmıştım ve canımdan can gitmişti o günden beri ağda kullanmıyorum genital bölgeme ağda hariç ne kullanabilirim jilet kaşıntı yapıyor tüy dökücü kullanıp da memnun kalan var mı ? Veya tüy alma makinesi ile alsam sorun olur mu 

16 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
  • Cevap veren yok mu 8-)
-Reklam-
0 oy
(6,458 puan) tarafından
gebelikte tüy dökücü kullanılmaz. kimyasal sonuçta. en iyisi ağda. kuaföre git bir süre sonra alışır vücudun 
(6,458 puan) tarafından
2-3 seferde alışır endise etme, başkası yapınca daha iyi oluyor:) cırt cırt çekiyorlar:) 1 saat önce yaptım kendime ve yine lazere niye gitmedim diye kızdım:))
(407 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun canım kendine öyle ya :) burdan yazmak istemezsen mesaj atabilirsin ben hiç tek yapamam da
(6,458 puan) tarafından
ergenlikten beri alıştım canim:) aman aman detaylı anlatamam da önüne ayna koyacaksın:)
hamileyken kendi kendine deneme ama annem bana hamileyken kendi kendine yapmış ve banyodan sonra suyu patlamış baya sızıntı gibi değil hiç su kalmamış nerdeyse o şekilde biraz kuru kuru doğurmuş beni:) bu yüzden hamilelikte hep kuaföre gittim ben. yaz geçsin lazere gideceğim ama çekilecek çile değil
(407 puan) tarafından
Anladım canım bende tüy alma makinesi de var onunla alsam bişey olur mu :)
(6,458 puan) tarafından
onunla yapabilirim dersen yap bir şey olmaz
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Ağda en iyisi biraz insanın canı acıyor ama en temizi ağda diğerleri boştur 
(407 puan) tarafından
Evet haklısın canım ama çok canım acır alışık değilim çünkü ağdaya :(
(407 puan) tarafından
Tüy alma makinesi ile alsam bişey olur mu acaba
(1,395 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz
(407 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Agda evet aciyor canm ama kendin yapma bi kuafre git derim bir iki derken bakmissn alismssn yani illaki aciyor acimiyor degil daha bugun yaptrdm sanki ilk yaptriyor gi i korku oluyor insann icinde ama en temizide o oluyor valla 1bucuk ay rahat ediyorm hamileykende hep agdaya gittim hatta dogumumda ebeler bile aferin valla tertemizsn biz neler goruyoruz burda demislerdi bence alistir derim kendini tuy dokucu bile jiket gibj bi kac gune cikiyor ve kimyasal hamuleyken iyi degil canm
(407 puan) tarafından
Evet canım çok haklısın benim bir de tüy alma makinem var onunla alsam bişey olur mu
(1,264 puan) tarafından
Hayir hic bisi olmaz canm eger cesaretin varsa al oda agda gibj kokunden aldigi icn oda uzun sure cikmiyor
(407 puan) tarafından
Sağol canımmm ben onunla alayım en iyisi :))
0 oy
(820 puan) tarafından
Ben 11 haftalığım lazere gidiyordum yarım kaldı her hafta jiletle alıyorum zor olur uzayınca diye
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Eldiven geldi sadece aklıma 
(407 puan) tarafından
Canım eldivenle tek tek uğraşılmaz ki bel kalmaz valla :)
(2,381 puan) tarafından
Öyle ama işte aklıma o geldi ağda yapamıyorsun jilet tahriş ediyor tüy dökücü gebelikte olmaz
0 oy
(10 puan) tarafından
aşkım makineyle asla alamam ağdadan daha cok acitiyor bence cimbizli oldugu icin, agdaya git 15 dakika da genital tamam. sık dişini rica et biraz dinlene dinlene çeksin 
(407 puan) tarafından
Makinemin acıtmayan başlığı var canım onunla alabilirm :)
(10 puan) tarafından
acitmiyor diyorsan oyle yap askim sen bilirsin ben belki beceremiyorum o yuzden agdaya gidiyorum işinde iyi halden anlayan biri yapiyorsa bir sekilde bitiyor
0 oy
(184 puan) tarafından
Makinen varmış onunla al canım benim hiç bir şey olmaz benm ablam doğuma kadar onunla aldı 
(407 puan) tarafından
Sağol canıım öyle yapacağım :)
0 oy
(282 puan) tarafından
Makine bence daha çok acıtır. Hiç ağda yaptirmadim ama en azından o tek seferde çeker halleder. Makine daha uzun sürüyor ve hamileyseniz hiç denemeyin bence jiletten devam. Benim evde lazer aletim vardı. Onun sayesinde yoğunluğu baya azaldı anca öyle epilator ile alıyordum 
(407 puan) tarafından
Makinenin acıtmayan başlığı var bende canım acıtmadan alıyor :)
0 oy
(311 puan) tarafından
Mecbur jilet yapıp bebek yağını sür . Bende hamileyim karnımdan bisey göremiyorum.;/
(407 puan) tarafından
Canım jilet kararma yapıyor ya hiç hoşuma gitmiyor aksine bir de kaşıntı ve sivilce yapıyor bende
(311 puan) tarafından
Bekarken gidiyordum agdaya evlenince  bıraktım. Zaten erken doğum riski  var agda yapıp orayı uyaramam  valla. Ben de kararma olmadı ama hamilelikten dolayı oldu ;(
0 oy
(120 puan) tarafından
Tüy alma makinasida ağda gibi çekiyor sonuçta agdaya dayanamiyorsan onunlDa dayanamazsın 
(407 puan) tarafından
Canım benim makinemin acıtmayan başlığı var onunla alacağım için makine sorun olur mu dedim :)
(120 puan) tarafından
Haa anladım canım sen nasıl acaksin ki gobus çıkmıştır birazda olsa esin yardımcı olsun
(407 puan) tarafından
15 haftalığım canım şuanda kendim idare edebiliyorm ilerleyen zamanlar da eşimden destek alabilirm :)
0 oy
(2,215 puan) tarafından
Günah olduğu için agdaya gitmiyorum hiç gitmedim hep jiletle aldim imkansız bir şey degil
0 oy
(6,585 puan) tarafından
Venüs jilet kullan biraz pahalı ama güzel 
0 oy
(211 puan) tarafından
36 haftaligim ve dün eldivenle aldım en temizi genelde ağda yaparım ama hamilelikte canım çok acıyor en iyisi eldiven hem temiz hem sağlıklı karnım okadar büyük olmasına rağmen aldım sen niye almayasinki
0 oy
(448 puan) tarafından
makine sivilce ve batık yapiyor tuy dokucu hamileyken kullanilmiyor diye biliyorum. zaten son zamanlarinda iyice zorlandigin icin jilete mecbur kaliyosun
0 oy
(7,540 puan) tarafından
Agdaya dayanamayan mainaya nasi dayanacak bacım ucunda cimbizlar var hızlı hızlı donuyo tek tek yoluyo tuyleri dayanabilcen mi bence en güzeli ağda bi kere acısını cekiyosun 1 ay rahatsin zamanlada alisiyo indan o kadar acitmiyo keski vaktim olsa da bende ağda yapsam 
(407 puan) tarafından
Canım makinemin acıtmayan başlığı var
(7,540 puan) tarafından
Aşkım o başlık nazik davranmiyo jilet baslgi deniyo onads

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
10 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Princess_s mother (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde nlfr nlfr (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
23 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
1 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gonulhuri (800 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...