0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (664 puan) tarafından
Eşim sabah anneler günün kutlu olsun seni seviyorum diye mesaj atmış o evde ben memleketteyim şimdi yine zorla ne anlamı var vs diyen çıkabilir kızlar yani üniversiteden arkadaşım da eşimle aynı mesajı atmış klişe bir anneler günü mesajı iki kelimeyi bir araya getirip bir cümle kursaydi bir iki anlamı olan şey yazsaydi neyse ben trip atınca geçen sene de  aynı sorundan dolayı paylaştığı fotoğrafı nasıl bulduysa ekran görüntüsü alıp tekrar paylaştı ben de kaldirttim bu ne ya özel bişey yazsa ya da bir çiçek beklentim hadi yok pasta yollasa  doğum günüm de kuru mesajla geçti yine o görevdeydi biraz özen istiyorum çok mu

6 Cevaplar

+1 oy
(312 puan) tarafından
Bilmiyorum canım herkesin istekleri başka. Bana göre çok saçma geliyor biz her gün anneyiz sadece bugün değil hediye almak isteyen insan aniden de alır illa bugün için şart değil 
(168 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum hayat böyle şeyleri dert etmek için çok kısa düşününce mantıksiz da eşim de kayinpederim de kutladı ama yani olmasada olur uzulmem
(312 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(664 puan) tarafından
Valla canım benim herkesin beklentisi isteği farklıdır ben isterim ayrıca biz çoğu zaman özel günlerde ayrı oluruz yüzde 90 o görevde olur bu sefer de ben memleteteyim oyle denk geldi ne var bir zahmet bir kere ozensin maksat özel gün ve ya anneler günü de değil normal zamanlarda arada küçük suprizler olsa ne güzel buna gerek kalmaz ama onu hiç yapmıyorsa bizahmet özel günlerde yapsın diyoruz geçen sene kuru bir mesaj bile atmamisti oğlum kucucuktu ve ben ne zorluklar yaşamıştım ozaman sessiz kalsaydım şimdi bu kuru mesajı bile atmazdi evet kocamın annesi değilim ama herşeye sesssiz kalıp herşeyi içimde yaşarsam bazıları gibi ozaman annesine yerine koyuyor işte bana emek vermeli sonra herşeye eyvallah diyen annesi gibi hep alltan alan olmamı bekleyecek
(312 puan) tarafından
Keşke sessiz kalsaydın da kendisi isteyerek mesaj atmış olsaydı canımmm
(664 puan) tarafından
Çoğu erkek öyle adam olmuyor size öyle düşünceli denk gelmis olabilir  eşim kötü biri değildir ama malesef benim yontmam gerekiyor ben kendi düşünsun diye beklentiye gireceğim kuru Bir mesaja razı olacagim sonra onu bile beceremedigini göreceğim yine kendimi üzmüş olacağım bana göre istediğimi yapsın kendi kendine yaparsa ne ala ama onu beceremiyorsa zoraki yapsın ben böyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(720 puan) tarafından
Ya sen eşinin annesi misin de sana klişe mesaj atmasin  nasıl içtenlikle annesiymissin gibi mesaj atsın hayır az bekle çocuğun kutlasin yani
(664 puan) tarafından
Değilim ama özel ilgi beklerim
0 oy
(1,767 puan) tarafından

Gerçek hayattada bu kadar memnuniyetsizmisin

ALLAH eşinin yardımcısi olsun 

(664 puan) tarafından
Amin hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(1,183 puan) tarafından
Esim anneler günümü kutladi ne hediye istedigimi sordu ben senin anan mıyım canım dedim oğlum ilerde alır hediyesini.  Eşten anneler günü kutlaması beklemek çok saçma kimin annesi isen ondan beklemelisin 
(664 puan) tarafından
Valla canım ben beklerim herkes farklıdır tabiki onun annesi değilim ama onun çocuğunun annesiyim biraz özel bir cümle beklemek çok mu zaten herşeye eyvallah diyenleri de gördük
0 oy
(32 puan) tarafından
Kutlamis bu yeterli dehil mi sence benmki kutlamaz bile
(664 puan) tarafından
Burda herkes eşimle kavga ettiğmi zannetmiş herhalde öyle bişey yok ama bence yeterli değil yani şuan küs değilim ama tatmin etmedi
(32 puan) tarafından
Yok bn öyle sanmadm ama kutlamasi yeter diye düşünüyorum kutlamiynda var soncta düşünsene hicc kutlamamissss
0 oy
(7,881 puan) tarafından
İnsan değer görmeyi isdior bazen değerli hissetmek isdior normal günlerde deil hediyesi bı kuru güzel lafı dahi olmayan böyle gunlerde sadece anneler günü deil yıl dönümleri doğum günleri vs beklenti içine de isder isdemz giriyor sinirleniyor haklısın çok 
(664 puan) tarafından
Aynen canım nedense insanlara tuhaf gelmiş yok ben eşimin annesiymiymisim saçma sapan işler

İlgili sorular

+2 oy
34 cevap 451 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 422 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu

382,053 soru

11,438,315 cevap

35,006 kullanıcı

...