0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından
Eşim sabah 9 akşam 8 çalışıyor Gün içinde arama gibi bir gayesi yok. Toplasam 10 mesajda atmaz.  Akşam gelir namazlarini kılar ya telefondan boş işlerler uğraşır ya video yapar ya siyaset izler yada borsada takılır.  Sonra koltukta uyur kalır.  Kızımla bir aktivitesi olmaz kizm birşey sorar cevap vermez.  Dernek yönetimine girdi yetmezmiş giibi akşam eve gelmeleri bazen 12 yi buluyor hafta sonu cumartesi yarim gün çalışır sonra gelir araba yıkar veya telefonla oynar veya uyur.  Neyse klasik bir gün ve bugün dernekte gençlik için kahvaltı varmış sabah 9 de gitti. Bende haftalardır hava düzelsin mangal yapalım dedim neyse tamam dediler saat 4 oldu cevap yok bende sinirlendin kalktım yemek koydum 

Bana diyor yavrum niye yemek yaptın hani mangal yakacaktık bende dengesiz misin dedim 

Yok ben gereksiz tavır alıyormuşum yok ben boş yere laf söylüyormusum.  Pardon da evlilik telefondan mi ibaret veya dışarıdan. Bunaldim bende valla

S*alaklik kuruntuluk bende mi acaba ben mi abartıyorum.? Böyle sıkıcı bir düzen yoruyor yani 

6 Cevaplar

0 oy
(1,166 puan) tarafından
İletişimsizlik sizin sorununuz . İlgisizlik kötü birşey Allah kolaylık versin inşallah düzelir adam 
(780 puan) tarafından
3 yildir değişen tek şey takvimin yaprağı...
-Reklam-
0 oy
(3,488 puan) tarafından
Evliliği öyle bişey zannediyorlar. Deliriyorum. Tek başınıza etkinlik yapmaya başlayın. Bakın nasıl ilgileniyor
(215 puan) tarafından
Nasıl etkinlik mesela
(3,488 puan) tarafından
Bebişi alın gezmelere çıkın. Bunu rutin haline getirin.
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Yaaa işin zormuş kaygısız sanırım eşin. Allah yardımcın olsun. Bol sabır, sakinlik gerekiyor sana.
(780 puan) tarafından
Amin ballisi
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Haftaiçi yoğunluktan ilgisiz olabilir tamam ama haftasonunu size ayırmalıydı. Bide bu şekilde yoğun bi düzende dernek yönetimi falan sıkıntı olmuş
(780 puan) tarafından
Birde telefon belası var beyni dolmuş resmen
0 oy
(213 puan) tarafından
Tavsiyem şu ki kendi kendinize vakit geçirin gezmeye gidin alış veriş yapın parka gidin gerekirse kendiniz mangal yakıp yiyin. O zaman kıymetli olursun. 
(780 puan) tarafından
Ne yaparsan yapayım kıymet vermiyor gibi
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Abartmamissin.. evlilik canı isteyince esine ilgi gösterip canı istemeyince görmezden gelmek değil ..tavrını koy bence cnm
(780 puan) tarafından
Tavrımı koysam da hiçbirşey olmamaış givi davranıp daha çok sinirlendiriyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mai (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Duygu_k (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Duygu_k (0 puan) tarafından soruldu